SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Jestem malym pieskiem, right. Szczekam w imie tego aby kazdy mogl sie swodobnie wypowiedziec i byl traktowany chociazby z minimalnym szacunkiem.

To czy oni odejda, zabiora stad swoje zabawki itd, tak jak piszecie jest ich sprawa nic mi do niej, maja takie prawo, ale mi sie to nie musi podobac i moge to zaznaczyc, podanto poruszylem tu mase innych kwestii.. no ale nvm, jak ktos tego do tej pory nie zauwazyl to i nie zauwazy.

Wole byc banowany za swoje przekonania kilkanascie/kilkadziesiat.. kilkaset razy dziennie niz ich nie miec a byc poddany czyims.

Jestem userem SFD i jak kazdy inny jego czlonek czy bylby to mod czy tez jakikolwiek inny user mam prawo do wypowiedzi, odnosnie spraw z tym forum zwiazanych.

Podkresle to jeszcze raz

Nikogo tu nie obrazilem, ani nikomu niczego nie zarzucilem bez zdania racji. Jezeli natomiast bylo odwrotnie, prosze o dowody, chociazby linki do miejsc, gdzie takie sytuacje mialy miejsca, ze kogos wyzywalem czy oczernialem.

Ponadto oni tutaj juz pokazuja, ze nie maja do nikogo szacunku, nawet do wlasnych kolegow. Przykladem tego jest chociazby ich odzew a raczej jego brak na slowa Mietkiego.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-11 11:14:11

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Tak jak napisalem bronie czyjegos prawa do wypowiedzi.

Nie szczekam - pisze to co mysle.

A,ze kgos krew zalewa....nie interesuje mnie to.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie
ktos rzucil haslo ze czesc uzytkownikow zalozyla wlasne forum
i zaczely sie lamenty
osob ktorym to powinno przeszkadzac najmniej
bo moga tylko zyskac

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Z mojej strony zadnych lamentow nie bylo, konkretne pytania, konkretne slowa o rzeczach ktore mi sie nie podobaly, jasne i wyrazne stanowisko, nic wiecej, wszystko na poziomie i bez obrazania kogokolwiek, a jak za to zostalem potraktowany to ten temat wyraznie ukazuje.

Mam nadzieje, ze moze jednak trafi to do paru osob i przemysla swoje zachowanie.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
szukasz dziury w calym
bezcelowo
dla mnie to lament

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Ok, to ze Tobie pewne rzeczy nie przeszkadzaja i sa dla Ciebie nieistotne, nie ma problemu szanuje Twoje zdanie. Jednak jak ja mam jakiejs obiekcje to o tym mowie wprost, nawet jezeli dotyczy to dupereli.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
to o tym mow
ale nie w sposob obrazajacy innych
i jawnie "szukajacy zaczepki"

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Pokaz mi miejsca w ktorych kogos obrazalem. Serio jak cos sie komus zarzuca, warto byloby to poprzec czyms, a nie tak rzucac slowa na wiatr..

NIKOGO NIE OBRAZILEM W TEJ DYSKUSJI. Ale pewne rzeczy po imieniu trzeba jednak nazywac.

Jak ja cos o kims mowie, to zawsze z cytatem tego kogos czy konkretnym uzasadniem dlaczego, moglbys tez?

A Qazar czy Don Garcia, celowo wprowadzali innych w blad, jeden piszac o tym, ze rzekomo jakies glupoty wypisuje w dziale trening, podczas gdy ja tam sie w ogole nie udzielam, a Qazar z kolei zaczal cos gadac, ze niby mialem kilka banow w marcu i bylem kilka razy banowany tym samym straszac regulaminem ludzi, ktorzy byli podobnego zdania co ja. Gdy w rzeczywistosci na sfd mam tylko to jedno konto i oprocz tego co sie dzieje teraz w tym temacie bana dostalem tylko raz, ktory tez byl moim zdaniem bezzasadny ale tamto juz dawno wyjasnilem z osoba ktora mnie zbanowala.

Wiec jezeli ktos klamie, no to jak to do cholery mam nazwac? A Qazar jednym kliknieciem mogl sprawdzic to co pisze.

Obu udowodnilem, ze mam racje.. nie byli w stanie odeprzec argumentow i sie wytlumaczyc, w obu przypadkach zostalem zbanowany. I uwazasz, ze taka powinna przyswiecac idea forum? Temu.. czy temu gdzie jestes teraz mod'em? Sprobowales sie postawic w mojej sytuacji? Ze masz cos do powiedzenia, swoje zdanie, a jestes traktowany jak smiec i mimo racji zabrania Ci sie prawa glosu.
Chyba nie o taka Polske sie walczylo latami, gdzie mordy nie bedzie mozna otworzyc bo Cie wladza zdusi i podepcze, wydaje mi sie ze forum to jak najbardziej dotyczy.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-11 13:17:37

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie udawaj niewiniatka i wielce pokrzywdzonego baranka bez skazy - bo nim nie jestes

formulujesz zdania w taki sposob, ze kazdy kto reaguje emocjonalnie
musi dac sie sprowokowac, a to ze wprost nie rzucasz obelg (przynajmniej do pewnego czasu) nic nie zmienia

swoja droga
idz lepiej dalej spamuj w spampostach,
bo biorac pod uwage gdzie sie udzielasz na forum
to ty nawet nie odczujesz ze ktos stad odszedl
a lamentujesz najglosniej

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Oprocz spampost'a w dopingu raczej w zadnym innym sie nie udzielam Wiec tez mialbym prosbe abys nie wprowadzal ludzi w blad.

Jednych brak odczuje, drugich nie, to juz nie Twoj problem, nie o tym tutaj mowilem.

A dalej nie bede juz ciagnal tematu, nie chce mi sie tego od nowa przerabiac.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium