SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Chłopak to teraz masz pole do popisu trening syple doping sa twoje doradzaj a mateo zrobi cię moderatorem. Zrobi ? Watpie nie jest takim głupkiem zeby załosnego spamera który zadnego wartosciowego arta nie napisał zrobic moderatorem ! Przypominam ci ze jest to sportowe forum dyskusyjne wiec tutaj zajmij się sportem a nie polityka.
Przechodzimy tam albo nie przechodzimy sprawy miedzy nami a mateo ale napewno ze starego sentymenu do forum póki tu jeszcze kazdy ma uprawnienia moda burdelu robic z forum nie pozwoli. Tyczy się to ciebie i kazdego potencjalnego spamera.
Wesołych świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
"a ja na to nie bede reagowal bo ty jestes mod'em i mi nie wolno sie odezwac. Zejdz na ziemie. "

widzisz dalej nie rozumiesz
nie zycze sobie takich wypowiedzi, w takim tonie odnosnie mojej osoby
bo jak widzisz ja tak nie pisze , chociaz moglbym bo przeciez jestem wszystkomogoacym modem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Czlowieku nie oczekuje tu zadnych funkcji ani niczego innego, pisze o czym mi sie podoba, na temat sportu tez sie wypowiadam jezeli czuje taka potrzebe. A ze lubie sobie podyskutowac o takich rzeczach o jakich teraz mowimy, no coz mam tez takie prawo, nie robie tego przeciez w dzialach tematycznych a w dziale do tego przeznaczonym wiec nie wiem dlaczego nazywasz mnie spamerem?

To, ze tu zostaniecie i nie pozwolicie zeby zapanowal syf bardzo mnie to cieszy i chcialbym abyscie pilnowali tu jak najdluzej.
Dziwi mnie tylko, ze niektorzy tak agresywnie reaguja na proby podyskutowania...

Taki mam charakter, ze lubie isc pod prad, czepiac sie glupot.. i zadawac niewygodne pytania. Ale nie robie tego u Ciebie w dziale i tym samym nie robie nigdy syfu. A ten dzial chyba powinienes wiedziec do czego jest.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Banan, moze troche zle zaczelismy. No ale sorry gdy wypowiadam wlasne zdanie a Ty mi kazesz zamknac buzie, to wiadomo ze takie cos mnie irytuje i dyskuja bedzie przybierala coraz to agresywniejszy ton.

Sam napisales, ze zdazyles zauwazyc jaki jestem, lubie takie dyskusje i nie uwazam ze sa bezsensowne. Bo np dzieki jednej z nich duzo sobie wyjasnilem z Wilkiem i w efekcie koncowym doszlismy do porozumienia, bo on byl otwarty tez na moje zdanie i dal sobie wytlumaczyc o co i mi chodzi.

Wiem, ze potrafie wkuruwic i zalezc za skore, ale nigdy sobie nie wymyslam rzeczy o ktorych pisze

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 11:13:44

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
To się zapisz do Młodzieży Wszechpolskiej bo to co się dzieje jest skutkiem ubocznym sportu a dla ciebie widać sport jest skutkiem ubocznym pieniactwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Forum traktuje jako rozrywke, gdzie moge wlasnie pogadac o czym mi sie podoba. Sport jest moim zyciem, bo to kocham.

Nie ma sensu sie dalej klocic, zalezy mi tylko na tym aby wszystko bylo dobrze i nie bylo zadnych rozlamow, ze czesci ludzi bedzie tam czesc tu itd.
Ale bedzie jak bedzie, nie ode mnie to zalezy. Moze zbyt ostro sie wypowiedzialem na temat waszego nowego forum, ale uwazam, ze mialem ku temu jakies swoje powody..

Mimo tego, ze moje wypowiedzi moga byc przeroznie odbierane zalezy mi na zgodzie

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Po co tutaj dyskutujecie?Co to zmieni?Po**** te kpiny z evilsa?

Konkurencja?Czemu nie....moze na zdrowie to wyjdzie.....nikt nie jest niezastapiony...

Wielu juz sie o tym przekonalo.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
nikt nie jest niezastapiony...


tak, szczegolnie gdy odejda wszyscy....

Zmieniony przez - qazar w dniu 2007-04-08 11:30:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
tak, szczegolnie gdy odejda wszyscy....

Pewny jestes swego, tak jakbyscie byli jedynymi ludzmi na swiecie, ktorzy maja wiedze i pojecie o tym sporcie

A wydaje mi sie, ze cala wasze wiedze.. czerpaliscie z czyjejs wiedzy.. tak to sie kreci

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 11:38:53

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Wszyscy - no coz moim zdaniem z czasem wszystkich tez mozna zastapic.

Dla mnie SFD jest i bylo najczesciej tylko miejscem do spedzania milo czasu.Dlatego nie pobiegne tam,bo specjalisci tam poszli.

Zostane.

Nawet jezeli Mateo mnie czasami wkurvial.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium