SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MuczakosMłody lecimy sobie z czystą masą :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45010
Hilde -> ustosunkuje się chyba do tego :) po 3-4 ćwiczenia robić 2x w tyg?
Huber81 -> Powiedz mi gdzie mam zawyżone?

Wiedziałem by nie dawać wymiarów. Bo znajdzie się ktoś kto i tak bd szukał, że tam tego nie ma :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie mam zamiaru Cie mierzyć. Za szczupły jesteś na tą objętość, którą podałeś w wymiarach i koniec tematu.













Jeszcze odnośnie treningu. Jest on nieco przeładowany i kolejność ćwiczeń troche błędnie ustalona.
W ćwiczeniach głównych 5 serii wystarczy, do tego 4 serie asysty i 2-3 serie izolacji. Więcej nie znaczy lepiej.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-08-15 19:23:27
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Klatka
Wyciskanie sztangi w leżeniu 7×6-8
Wyciskanie sztangi na ławce podniesionej 7×6-8
Rozpiętki albo ugięcia na poręczach 7×6-8



wl 5 x 6-8
sztangielki skos 4 x 8-10
rozpietki 3 x 12


Grzbiet
Podciąganie na drązku 7×15-8
Podciąganie sztangi w opadzie 7×6-8
Martwy ciag 7×6-8
Ściąganie górnego wyciągu 7×6-8



martwy ciąg 5 x 6
podciaganie na drążku 4 x 8
wiosłowanie (podciaganie) sztangą 4 x 8
ściąganie wyciągu 3 x 12
szrugsy 3 x 12

Barki
Wyciskanie sztangi lub sztangielk 7×6-8
Wzniosy ramion 7×6-8
Wzniosy ramion w opadzie 7×6-8
Podciąganie szt5angi wzdłuż tułowia 7×6-8


wyciskanie sztangi sprzed głowy 5 x 6-8
podciaganie sztangi wzdłuż tułowia do mostka (szeroki chwyt)4 x 8-10
unoszenie bokiem 3 x 12
unoszenie w opadzie 3 x 12

Biceps
Uginanie ramion ze sztangą 7×6-8
Uginanie ramion ze sztangielkami 7x 6-8
Uginanie ramion ze sztangielkami na modlitewniku 7×6-8


tu nawet ok, tylko za duzo serii

uginanie ze sztangą 4 x 6-8
uginanie ze sztangielkami 3 x 8-10
modlitewnik 3 x 12

Triceps
Uginanie na poręczach z obciążeniem 7×6-8
Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 7×6-8
Prostowanie ramion ze sztangielka nad głową 7×6-8
Ćwiczenia na maszynie lub wyciągu 4×15


Albo pompki na poręczach albo wąski wycisk. jedno ciężkie ćw wystarczy.

pompki/wąski wycisk 4 x 6-8
francuskie wyciskanie leżąc 3 x 8-10
prostowanie z linką wyciagu 3 x 12


Czworogłowe uda
Prostowanie nóg 3×20
Przysiady 8×6-8
Wyciskanie nogami 7×6-8


przysiad 5 x 6-8
wyciskanie na suwnicy 4 x 8-10
prostowanie 3 x 12


Dwugłowe uda
Uginanie nóg w leżeniu na brzuchu
Martwy ciąg na prostych nogach


odwrotna kolejność

mc na sztywnych nogach 4 x 8-10
uginanie leżąc 3 x 12

plus wspięcia na łydki 3-4 serie.





Tak bym to widział.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3666
hubert81 mi tez cos z tymi wymiarami nie pasuje , troche dziwne spojrz na pas itp i waga 86 idealna do wzrostu mi brakuje troche do 85 a wymiary mam lepsze w sumie ... (a wzrost idedntyczny)

Zmieniony przez - AndrjuU w dniu 2010-08-15 19:50:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45010
Huber81
Dzięki :) Myślę, że to dało mi do zrozumienia, że troche przeładowany.

AndrjuU
Nie bd tu udowadniać Innym, że mam tyle i tyle :) ocenia się sylwetkę nie rozmiary. Ci co mnie znają wiedzą ile mam w klatce/barkach/lapie itd. :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
Muczakos raz w tygodniu porządnie wystarczy, częściej zablokuje progres w wielostawowych cwiczeniach

Kolejność:
1.Dół brzucha
2.Skośne
3.Całość

1. Wznosy nóg w zwisie 4x
2.Opad z obciążeniem 4x
3.Allachy na wyciągu 4x

powtorzenia 8-15



AndrjuU pan arnold to inna historia o ktorej nie ma sensu nawet pisac w tym przypadku


heh, tak to jest jak się wymiary poda, zaraz sie ludzie zbiegną i chcą udowodnić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45010
hilde No zawsze robiłem wznosy, zastosuje jutro ten trening ;d
a niech dociekają wymiarów, ja sam wiem jak jest :) I tyle mi starczy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3666
tak tylko ze arnold wie co mowil , sam to sprawdzam i dobrze gadal , a cos oprocz MC ucierpi przy tylu cwiczeniach brzucha ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45010
Dzisiaj trening udany poszła ostatnia seria 95x6 :) Bez pomocy, i triceps dzisiaj zakatowany nieziemsko, dwoma Ćwiczeniami :) a teraz

Jedzenie
Dzisiaj wstałem o 9 zjadłem omleta 6białek 3zółtka, 120g płatków owsianych, 60g rodzynek i 2 banany:) Przepis wzielem z Kuchni pyszne, miałem zrobić zdj! Bo ten dziennik chce prowadzić starannie, ale nie miałem aparatu :(
o 11 100g ryżu białego i 200g piersi. a o 12 na trening. Ćwiczyłem do 14 :) O 14:30 zjadłem sobie 200g wołowiny + 100g kaszy, później 100g ryzu + 2 banany + trochę kefiru a teraz szamie 200g piersi + 100g ryżu brązowego :)

Dzisiaj byłem na zakupach dam foto :)




a tutaj proszę Odzyweczki, które od Dzisiaj szamie :)




no i wołowinka z kasza, jutro pojawi się więcej zdjęć :) Jak robię jakieś błędy w prowadzeniu dzienniku, proszę Mnie informować :) Gdyż to mój pierwszy raz :)



Wiem trochę się przypaliła, bo zapomniałem o tym :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
ładne śniadanie, te 3 żółtka wyrzucasz czy dodajesz do czegoś potem?
zakupy grube, ale ten ryż biały... czy ja wiem, po treningu ok, ale chyba jednak lepiej brązowy
kasze manną kiedy jesz i jak ją robisz?
odzywki spoko, jak te łowickie, słyszałem ze chvjowe moze lepiej już ostrowie?
warzywa są? uważaj z kaszą jęczmienną bo (no właśnie zapomniałem co, ale nie można za dużo i za często )

a oliwe i olej lniany masz? bo tez przydatne
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRIATLON - JAK UTRZYMAĆ MASĘ?

Następny temat

SPLIT na MASE do oceny

Shoty
Polecane artykuły