SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MuczakosMłody lecimy sobie z czystą masą :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ty zza glowy wyciskanie robisz szerokim chwytem? Jezli nie to proponuje tak bo jest bezpieczniejsze, chociaz w ogole to cwiczenie ma zla slawe i jest ryzykowne, stawy barkowe sa tylko jedne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
obligues Tylko szerokim chwytem robię :) Wiem, że ryzykowne ale spokojnie.. :D Czekam na taki czas, że jak bd robić już 100x10 powoli, wtedy już skończę z Tym ćwiczeniem i zamienię na inne :) A do tego jeszcze sporo czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Czworogłowe uda
Prostowanie nóg 3×20 -> tu zrobiłem 6 serii po 15. 35x15/40x15/50x15/55x15/55x15/55x15
Przysiady 8×6-8 -> 20x10/40x10/80x8/88x8/96x8/104x8/115x8/134x6
Wyciskanie nogami 7×6-8 tutaj spokojnie 80kgx15 7 serii.

Dwugłowe uda
Uginanie nóg w leżeniu na brzuchu 3sztabelkix10/4sztablekix10/6sztablekx10 i tak do końca. 7 Serii
Martwy ciąg na prostych nogach 60x10 i tak 6 serii

dzisiaj nogi katowane nieziemsko. Dołożyłem więcej na przysiady, i poczułem tą ostatnia serie nieziemsko, aż miałem Taki odruch jak by wymiotny po tej serii :)
Dzisiaj piersi zrobiła mi siostra, w przyprawie do kebaba pyszne, ale nie wzielem telefonu do niej by zrobic zdj

Myślę, że do końca grudnia pójdzie 145x6 w przysiadzie :) Miałem ochotę na spróbowanie maxa. Ale jednak nie chce się forsować itd. Czasami na maxach można się kontuzji nabawić :) Jeszcze bd czas by sprawdzać.
A zdj nie daje posiłków, ponieważ one są takie same, gdybym coś testował to wtedy były by dziennie ; D, ale ten dziennik jest dla mnie jak i zarówno dla tych którzy Chcą się dowiedzieć co i jak robię :)- Przynajmniej teraz na gg wysyłam tylko tego linka, i nie muszę zbytnio odpowiadać na paręnaście pytań :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
71 w pasie aż się wierzyć nie chce - gen jak nic:)
będę wpadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
72-73 :) Wiem wiem, bd dbał by się nie zatracił ten pas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
To jest nie do wyobrazenia przy tyle w klacie musi genialne wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
zdjęcia nie oddaja rzeczywistości :), ale wizualnie na rl Poprawia to efekt w 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
2 dni off z diety Sobota i dziś, wczoraj rano wstałem.. i Poczułem się jakbym konał. 39C gorączki.. Gardło mnie tak nawalało, że Ciężko było wodę przepić, katar, ból głowy, Czerwone oczy :) Jednym słowem masakra ;) Lecz wczoraj i dziś w ruch poszedł

Gripex/polopiryna S/ Czosnek/ Syrop z Cebuli/ I tam jakieś okłady/ Jakis Bioparox który wdychałem :) I Teraz czuje się już nawet normalnie :) Trochę głupio się czuje jak przez 2 dni nie miałem jajka ani piersi w ustach :) Lecz obiady z rodziną były :) hehe Myślę, że jutro już bd dobrze i zrobię sobie normalny trening :) Pewnie ciężary bd mniejsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
Jest super!!!

Jeszcze troche przymasujesz i bd rewelacja

zdr

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRIATLON - JAK UTRZYMAĆ MASĘ?

Następny temat

SPLIT na MASE do oceny

WHEY premium