SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MuczakosMłody lecimy sobie z czystą masą :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
rr-28 Narazie idzie do przodu, 500g piersi, 200 g ryżu,200g płatków owsianych wcinam do tego twaróg, kefir rodzynki, oliwa :) Staram się bardzo.
Aerobów nie robię, czasami idę wieczorami pobiegać.
w weekend pozwalam sobie tylko na obiady z rodzina co tam upichcą ;) I czasami jakieś ciasteczko.
Dzięki, jeżeli tak mówisz to myślę, że wykorzystam ten potencjał " Z głowa "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
jak moge ci cos zasugerowac to

Rano -> Jajecznica 7 białek 3 żółtka, 4 kanapki graham z pomidorem/ogórkiem
Przed treningiem -> 200g Piersi + 120g ryżu parabolicznego
Po treningu od razu -> 120g mutant masa + 2 banany. Po dojściu do domu -> 200g piersi + 100g ryżu brązowego te banany bym wywalil przecierz dajesz gajnera
Później -> 150g piersi + 100g ryżu
Kolejny posiłek -> 150g płatków owsianych + kefir często tu bym dodal jakies bialko bodajrze ze sniadania ze 3 bialka lub troche twarogu z kolacji
Przed snem -> 320g Twarogu pół tłusty lub chudy + 30g oliwy z oliwek.
Dodaje,że w trakcie dnia jadam często szpinak, brokuły i marchewkę :)
marchewke to surowa bo po ugotowaniu strasznie zmienia sie ig
warzywa sa bardzo wazne zeby rownowage kwasowo zasadowa trzymac w ryzach
zamiast parabolicznegi lepszy jest basamty ma ig 55 a paraboliczny ok 75 a smakowo wrecz takkie same
niewiem czy liczyles btw bo moze zamiast tych wegli z bananow lepiej je orzechami powiedzmy zastapic zeby bilans byl ok
ale to ze tak powiem taka kosmetykka
ja w twoim wieku niemialem wogole pojecia o diecie , wtedy wlasnie sie sluchalo czesto durnych rad starszych a i tak efekty byly [okres mlodzienczy jest najlepszy] teraz dzieki netowi mozna od poczatku dobra droga isc w kierunku formy,

ale to tylko takie moje sugestie, bo i tak jest dobrze, i sylwetka dobra, ale czasami drobne zmiany daja zaskakujaco dobre efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
rr-28 Wszystko mi pasuje, Rano jem to samo. prócz grahama więc dodam.
Ale trening zaczynam o 16. Bo od 7 do 15 mam szkołę, i biorę do niej 100g płatków owsianych, 150g piersi, i 10 kanapek grahama z pomidorem czasami z tuńczykiem w puszcze 300g. No i wracam do domu jest to co napisane przed treningiem, po treningu to samo. i jest godzina 18:30. płatki owsiane wcinam około 20 a twaróg o 22 :)
Z orzechami mały problem, gdyż one trochę kosztują, a rodzice i tak się trochę denerwują :) Jak 500g piersi idzie dziennie + to i to :) hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
staraj sie dawac posilki tak zeby bylo: bialko wegle i tluszcze
tluszczy unika sie tylko w okolo treningowych, a w szczegolnosci po treningu, bo wtedy zalezy nam na szybkim odzywieniu wyglodnialych miesni

kombinuj jak mozesz ja to rozumiem ze jest sie u rodzicow i trzeba sie pod to podstosowywac
ale np jak rano do sniadaniea niedajesz tych grachamek to daj troche platkow a zostaw dwa jajka na puzniej do owscianych?
lub ta piers dziel na rowne porcyjki ale na jeden posilek wiecej zeby do platkow byla?
zamiast grahamek lepszy by byl chleb razowy
musisz kombinowac, efekty sa dobre , moze jak cos troche pozmieniasz pod siebie bedzie jeszcze lepiej, trzeba eksperymetowac i prubowac rozne opcje
a juz ty bedziesz wiedzial najlepiej jak to zrobic zeby ci pasowalo

bede zagladal i sledzil postepy, jak cos bede mogl pomoc [chodz za znawce sie nieuwazam] to wal smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
rr-28 Tak po zastanowieniu
Rano 7 białek 3 żółtka + 2 kromki razowego + pomidor
W szkole 60g rodzynek, 100g płaktów owsianych, 150g Piersi, 60g orzechów + 8 kanapek razowego z tunczykiem 300g.
Przed treningiem 150g piersi + 100g parabolicznego.
2 banany + 400g kefir + 60g rodzynek
Po treningu 150g piersi + 100g parabolicznego
później tak o 20 100g płatków owsianych +30g oliwy z oliwek
Przed snem twaróg 300g półtłusty + 30g oliwek.

Pasuje coś takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
puzniej napisze ci jak ja bym to rozlozyl

produkty te co wymieniles?
czy doidac cos od siebie tz zamienic?
napisz jeszcze czy masz t6ego gajner po silowni

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-09-05 18:39:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Gainer się kończy, tamta fotka to były koniec odzywek prawie :)
Możesz dac każdy produkt, ale tak by nie był drogi :) Bo gadałem z tatą to te orzechy jeszcze przeboleje :) A oliwę mam z Włoch, więc problemu nie ma :)
Myślałem nad makaronem, bo lubię zamiast tych płatków owsianych. Ale to daje do twoich rąk :) Oczywiście bd czekać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Wzrost -> 186
Waga -> 89
Przedramię -> 34 na prostej
Biceps -> 43
Barki -> 132
Klatka -> 116
Udo -> 65
Łydka -> 41
Pas -> 71
Kark -> 44
Nadgarstek -> 18 Star
A więc ruszam z dziennikiem na konkurs. Bo odżywki na grudzień byłyby jak znalazł.
Dieta, trening wszystko na pierwszej stronie :) A więc ruszamy ludzie. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
dopiero wrocilem
jutro cos wymyslimy zeby bylo ok
co do supli to mysle ze bialko i vitargo do uzupelnienia diety ewent mono
tylko vitargo jest dosc drogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
czemu wyzucasz zoltka? w zoltkach sa bardzo dobre aminokwasy, ja bym na twoim miejscu ich niewyrzucal, tylko zgodnie z zapotrzebowaniem jadl cale jaja

odbierz @
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRIATLON - JAK UTRZYMAĆ MASĘ?

Następny temat

SPLIT na MASE do oceny

WHEY premium