SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywka domowej roboty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 209
Dostalem nie dawno pomysl na odżywke ale nie wiem jak w jakich ilosciach mieszac, czy ktos mi jest w stanie pomoc? No wiec zaczne od skladnikow :
- mleko w proszku dla dzieci
- kaszka dla dzieci
- glukoza
nie wiem czy lepiej mieszac to z mlekiem czy z woda?
DZIEKI

EDA

<<<<----- TRAFIC ----->>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1
Pomoże mi ktoś może znaleśc odżywkę domowej roboty tak w sam raz dla mnie :).
Mam 15lat,jestem wysoki i z lekka puszysty.
Mieże metra 86-7,lecz waże 86kilo.
Odżywka by mi taka bananowa pasowała,ale nie wiem czy mi nie zaszkodzi :)
pozdro PYRMEN.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czlowieku - masz dobry koncept - ale to leci tak:

platki ryzowe
mleko w proszku - ma ok 30%bialka
kaszka mleczno ryzowa bobovita

proporcje bialka sam sobie policz
powinno byc 30gbialka /70g weglowodanow

glukozy minimum

po mleku mozesz miec problemy ze sraniem

r.w.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 209
Dzieki, kapa z tym sraniem, nie masz moze jakiegos pomyslu na lepsza odzywke.?.?.? Dzieki narazie

! ! ! YO ! ! ! DZIEKI ! ! !

<<<<----- TRAFIC ----->>>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
1h po treningu 150 gr serka wiejskiego light, 2 banany, 50 gr ryżu, mleko, miks i łyks

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 209
Spoko to jest lepsze nawet brzmi lepiej niz ta moja poprzednia mikstura, dzieki Narazie

EDA

<<<<----- TRAFIC ----->>>>

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791
ja sobie robie tzw. "ulepek sport drink" - sypie pół szklanki mleka w proszku, zalewam toto zwykłym mlekiem, podgrzewam w mikrofalce, rozgniatam grudy łyżeczką no i robi się taki gęsty ulepek, którego mozna wypić. Stosuje to jako szybki posiłek potreningowy

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sprobowalem zmiksowac 250g bialego sera + mleko .myslalem ze tego nie przelkne - kwasne jak c####a . co dodac do smaku???????/
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ale mleko w proszku, bynajmniej to co ja piję ma 23% białka i 23% tłuszczu, a to nie jest mało. Pozatym jest dobre.

Uwielbiam ten sport.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 601 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7504
fajnie by bylo
gdyby Ci najlepsi wypowiedzieli sie w temacie
niestety sa to ich tajemnice ktorymi zadko sie dziela...

ambitny typ

Pomyśl zanim wydrukujesz..

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Ci najlepsi nie kombinują z takimi domowymi odżywkami. Tak naprawdę polegają na 5,6 posiłkach dziennie i dobrej jakości suplementach (serwatka, aminokwasy, glutamina), oraz innych "środkach".

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 209
A co wy na to żeby pić dziennie taki mix :
- jogurt naturalny
- 3 banany
to wszytko zmiksować jako bananowy jogurt.

Na co to może być dobre i co tam można jeszcze dać?!
Czy można pić to codziennie?!
Czego w tych składnikach jest najwięcej?!

DZIEKI

EDA

<<<<----- TRAFIC ----->>>>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

surowe jajka

Następny temat

Tae-Bo

electro
Polecane artykuły