SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer domowej roboty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 108 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 760
Witam ekipę,

ja 2800kcal i mój brat 3000 kcal. Ja redukcja on masa
Nie zawszę daje radę w sensie codziennie wszamac tyle kcal. Brat podobnie. Czy mógłby wtedy wlecieć jakiś Gainer domowej roboty? Nie mówię tu o żadnych prochach.

Wiadomo 2800 to nie jakiś kosmos ale ułatwiło by czasem robotę. No i lubię też shaki.

I nie mowa o jakiejś kosmicznej liczbie węgli to taki mini gainerek hehe



Zmieniony przez - els94 w dniu 2024-02-27 23:54:30

Zmieniony przez - els94 w dniu 2024-02-27 23:57:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie do końca rozumiem Twój problem. Piszesz, że nie jesteś w stanie zjeść zakładanej ilości kalorii, a następnie pytasz się, czy możesz je zjeść Coś tutaj nie pasuje. Skoro nie jesteś w stanie, to nie jesteś, a jeżeli jesteś, to je dostarczasz i tyle. Nie ma znaczenia czy posiłek nazwiesz sobie domowej roboty gainerem. Forma jego podania Niemna znaczenia pod kątem kształtowania sylwetki. Każdy posiłek możesz sobie zblanszować, o ile tak będzie Tobie wygodnej. Nawet mięso z makaronem i warzywami w formie zupy krem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17382
Pewnie, czemu nie. Nie liczy się jeden posiłek tylko całokształt diety. Pozatym wybierając dobre produkty, wrzucając tam jakieś bialeczko, owoce, jogurt może wyjść całkiem fajny i smaczny shake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 108 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 760
althetic
Pewnie, czemu nie. Nie liczy się jeden posiłek tylko całokształt diety. Pozatym wybierając dobre produkty, wrzucając tam jakieś bialeczko, owoce, jogurt może wyjść całkiem fajny i smaczny shake.


Dziękuję za odpowiedź. Miałem myśl że może to nie będzie najlepszy pomysł ale skoro tak to zaj**i*cie i jutro będę działał. Jak skomponuje shake to wrzucę tu razem z dietą z danego dnia i zobaczycie jak to się prezentuje. No nic, życzę dobrej nocki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33080 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
Oczywiscie , koktajle maja to do siebie że fajnie wchodzą a można w nie upchac bardzo duzo kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
els94
althetic
Pewnie, czemu nie. Nie liczy się jeden posiłek tylko całokształt diety. Pozatym wybierając dobre produkty, wrzucając tam jakieś bialeczko, owoce, jogurt może wyjść całkiem fajny i smaczny shake.


Dziękuję za odpowiedź. Miałem myśl że może to nie będzie najlepszy pomysł ale skoro tak to zaj**i*cie i jutro będę działał. Jak skomponuje shake to wrzucę tu razem z dietą z danego dnia i zobaczycie jak to się prezentuje. No nic, życzę dobrej nocki


Najprostszym gainerem domowej roboty to płatki owsiane, wpc i jakiś owoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 108 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 760
zrobiłem i wyszło przepyszne! Dałem ryż , jogurt, białko , jaja , truskawki i trochę miodu. wszystko wyliczone ale jakie dobre.

plus orzechy włoskie


Zmieniony przez - els94 w dniu 2024-02-28 19:27:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 108 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 760
Miałem jeden zrzut z diety z tym shakiem wstawić. Z dzisiaj.

1. Chleb benus żytni , szynka gotowana z indyka.
2. pierś z indyka, ryż z groszkiem , warzywa duszone
3. Domowej roboty Gainer
4. pierś z indyka, ryż z groszkiem , warzywa duszone



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
els94
zrobiłem i wyszło przepyszne! Dałem ryż , jogurt, białko , jaja , truskawki i trochę miodu. wszystko wyliczone ale jakie dobre.

plus orzechy włoskie



Zmieniony przez - els94 w dniu 2024-02-28 19:27:21


Lepiej się sprawdza płatki ryżowe albo inne niż ryż w takim posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 108 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 760
Powiem Ci, że dobrze weszło ale wezmę to pod uwagę i sproboje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
Z ryżu się.robia takie dziwne grudki i średnio to podchodzi no ale kwestia indywidualna. Pozatym płatki ryżowe czy owsiane są łatwiejsze w obróbce bo wystarczy jest zalać lekko wrzątkiem i chwilę i poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 108 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 760
Ja zmieniłem wszystko w thernomix na najwyższych obrotach i nie czułem jakoś tych grudek w sumie. Bardzo płynne wyszło i pyszniutkie, właśnie ten ryż nadal taki zaj**isty posmak.

A co do wrzutki jednego dnia z diety to wygląda spoko? Jadę tak codziennie tylko zamieniam rodzaje mięs czy też ryz. Wlatuje też rybka ale to z dwa razy w tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Wybór celu treningowego

WHEY premium