SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Porada dla wykończonego po diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6026
Ginto trzym sie...


Zmieniony przez - Dineek w dniu 2010-01-15 11:33:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1947
Ja dzisiaj poległem eh... szkoda :) Trzeba spróbować ponownie :) Nie poddam sie...


--- Jestem ciekawy co było przyczyną ataku... nie jadlem nic poza programem - atak wziął się po zjedzeniu omletu... :)
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
Kankes teraz się masz trzymać wierzę w Ciebie nie myśl o słodyczach
być może ten omlet spowodował parcie na słodkie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2926
KANKES
nie poddawaj sie, to tylko jeden, juz ostatni raz. tak sobie mow. bedzie czasem wracalo, potem coraz rzadziej,rzadziej, potem raz na pol roku, ale kiedys juz nigdy nie wroci!
zaczynaj po ataku wszystko od nowa, nie glodz sie przypadkiem!!
CZERWONE MIESO jedz, ono powinno pomoc na dluzsza mete .

Twoj organizm jest rozstrojony, ciezko mu sie przestawic. Ale daj sobie czas. stalo sie, trudno, zrobiles co mogles, ale wiecej sie to nie powtorzy. sproboj znalezc przyczyne ataku i wyeliminuj ja - moze skladnik omleta, moze zle samopoczucie, moze niewyspanie, moze zdenerwowany byles? moze nie miales co robic i z nudy zaczales jesc (ja tak potrafilam zrobic)? moze chandra? moze Ci zimno bylo? moze jak czujesz ze masz atak wez sobie wypij duzo herbaty, albo wody, albo warzyw sie najedz zielonych do syta?
koniecznie sie nad tym zastanow, to pozwoli uniknac nastepnego.

Ginto - nie akceptujesz swojego ciala, bez psychologa nie dasz rady. ubzdurales sobie, tak gleboko, ze nie jestes taki, jaki powinienes. to zatruwa Ci zycie na maxa.
Ja tez kiedys mialam obsesje bycia chuda, ale to sie da zwalczyc. tez w to nie wierzylam, ze moga mi sie podobac ciala (lub moje) o prawidlowej wadze. ale mowie CI, to chorobsko ch^&*^& mozna wyleczyc, tylko trzeba chciec, pozytywnie sie afirmowac parenascie razy dziennie "wcale nie jestem gruby, to tylko moja fanaberia" i wierzyc w to calym soba. No chyba ze chcesz cale zycie myslec o jedzeniu i nie moc sie zajac niczym innym.... Powiedz sobie - "dosc, ok, moje psycho jest zrabane, dlatego czuje,ze jestem gruby/brzydki, wynika to nie z mojeo wygladu, ale z ........ (niezadowolenia z siebie/niecheci do siebie/przezyc z dziecinstwa itp), ale ja chce zyc NORMALNIE i jesc normalnie, tak sie stanie z biegiem czasu"

psychologowie sa i za darmo. Jesli psychiatra Ci zdiagnozuje bulimie/anoreksje za darmo Cie umieszcza w szpitalu, jesli sie zgodzisz. Moze panstwowy psycholog jakis? sa tacy... jak sie z nim dogadasz, otworzysz sie i mu zaufasz to zapomnisz o temacie za pare lat.

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
też myślę że psycholog psychiatra po skierowaniu od rodzinnego to normalna sprawa należaca się nam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1947
Też tak uważam :)
Żygałem przez 3 tygodnie 2-3 razy dziennie bez 1 dnia przerwy - teraz dałem radę tydzień :) To olbrzymi sukces. Teraz podołam jeszcze dłużej :) Tak jak rzucanie papierosów - wszystko stopniowo ;D
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
papierosy kolego rzuc z dnia na dzien znam pare osób i większości właśnie tak sie udało

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1947
Nie wiem nie paliłem nigdy to sie nie wypowiem... tylko wiem tyle że moi znajomi rzucają palenie od kiedy zaczęli palić i dalej palą :D Więc wiesz zależy od człowieka :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4616
Podjąłem bardzo ważną decyzję po długiej,burzliwej,ale szczerej rozmowie z kimś kto uświadomił mi ,że moje życie to tragedia.Zaczynam od dzisiaj.Jeżeli przytyję to pewnie będzie to reakcja obronna organizmu i z czasem się wszystko unormuje.Będę powoli zwiększał kaloryczność.Zacznę od 1500.
Musi się udać obiecałem to wszystkim i obiecuje to wam.Zycie ma się jedno i albo je się przeżyga i przegłodzi albo godnie przeżyje.Dziękuje wam za to ,że wogóle się mną przejeliście.Postaram się co jakiś czas relacjonować postępy.
Pozdrawiam i Dziękuje.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
Ginto brawo za podjęcie decyzji jeśli tylko będziemy pomocni na pewno możesz na nas liczyć służę radą 3mam kciuki

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA WYSYKO-BIALKOWA - pytania

Następny temat

Posiłek w szkole

electro
Polecane artykuły