SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada dla wykończonego po diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ginto a ty walczysz z tym czy przezwyciężyłeś?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4616
Ja przegrywam i to coraz bardziej.Walcze już 3 lata i jest coraz gorzej.Ostatnio mam problemy z sercem i zębami{12 siadło}.A najgorsze jest to że gdyby ktoś mi powiedział że jak nie przestanę się głodzić to umrę,to wcale bym się tym nie przejął.Takiego piekła nie życzyłbym najgorszemu wrogowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
byłeś gdzieś u psychologa bądź gdzies dalej?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4616
Niestety nie.To kosztuje,a ja jestem bez pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 lata? O cholera.
Ginto, napisz dokładnie jak to u Ciebie wygląda. Co jesz, ile masz lat, ile ważysz.
Jak próbujesz z tym walczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4616
Mam 20lat.Waże teraz 70kg.Próbowałem to pokonać,ale mój organizm tyje nawet od minimalnej ilości jedzenia.Próbowałem się normalnie odżywiać,ale prze 4 tygodnie przytyłem 15kg,przy tym intesywnie ćwicząc.
Jeśli chodzi o jedzenie to w tygodniu nie jem nic,za to napycham się ile mogę w weekendy,wiadomo gdzie kończąć.
Ja już tego chyba nie pokonam.Niszcze życie nie tylko sobie,ale i innymi to mnie najbardziej dołuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
potrzebny Ci jest kontakt z psychologiem lub psychiatra lepiej bo nie ma przelewek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że najgorsza jest świadomość tego że postępujemy bezsensownie. Rozrywa nas jednak od środka, że nie możemy nic z tym zrobić. Sam to przeżywałem, kiedy przechodziłem anoreksję. Człowiek nie radzi sobie samemu, a inni chodzą dookoła płaczą bo też nie potrafią pomóc.
Zostawiam swój numer gg jeśli byś chciał pogadać, zresztą ktokolwiek z takim problemem. (6543874)
Bo pisanie na forum jest pomocne, ale czasami nic nie da...



Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-01-11 19:47:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Rossi, dieta wygląda podobnie jak ta co wkleiłem parę stron temu z wyjątkiem tego że do posiłku bez tłuszczu dodałem go oraz zamieniłem ten jogurt na kefir

Ginto - współczuję, że aż tak długo z tym musisz walczyć. Nie wiem, czy 3 lata bym tak pociągnął. Jak dla mnie te 2 tygodnie żygania już mnie wyniszczyła - 3 lata to przegięcie (podejrzewam że po 2-3 miesiącach byłbym w szpitalu).
Może też spróbuj ułożyć dietę i jeść regularnie... ściągnij sobie obrazki zgniłych zębów, anorektyków oraz jakiś grubasów i pomyśl, że jeżeli nie skończysz to będziesz wyglądał tak jak oni... ja tak robie i 3 dzień trzymam. Ale czuję, że ja tylko uśpiłem tego demona we mnie - usunąłem zapalniki (tzn. slodycze) i jak w końcu dostane się do nich to może znowu dojść do ataku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
myślę że niewiele tu pomożemy a na bank potrzebna jest pomoc specjalisty możemy tylko wspomóc
Ginto powinieneś o tym pomyśleć i zaufać jakiemuś specjaliście przecież można tego sie pozby ludzie cierpia na gorsze choroby

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA WYSYKO-BIALKOWA - pytania

Następny temat

Posiłek w szkole

WHEY premium