Kazde wyciskanie musi byc z zatrzymaniem. Inaczej marnujesz czas.
Odnioslem sie do starych wypisek, nie boj zaby-zbyt dociekliwy jestem. Okazuje sie ze lepiej radzisz se bez pobudzaczy- zachowaj je dla muzeum pseudosuplementacji- hamujesz tylko rozwoj miesni. Frustruje mnie to okrutnie. Dac Ci linki do osob bez supli wychodzacyh z wiecznej stagnacji tym planem? Daruj se EGO. Zrob wszystko jak radzilem. Nie sprawdzi sie to stawiam pake BCAA.
Odnioslem sie do starych wypisek, nie boj zaby-zbyt dociekliwy jestem. Okazuje sie ze lepiej radzisz se bez pobudzaczy- zachowaj je dla muzeum pseudosuplementacji- hamujesz tylko rozwoj miesni. Frustruje mnie to okrutnie. Dac Ci linki do osob bez supli wychodzacyh z wiecznej stagnacji tym planem? Daruj se EGO. Zrob wszystko jak radzilem. Nie sprawdzi sie to stawiam pake BCAA.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.
1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

