Witam, postanowiłem założyć ten dziennik, ponieważ uznałem, że pomoże mi to w początkach moich przygód z moją "siłownią".
Od razu mówię, że nie zakładam dziennika na 2 tygodnie...
Chciałbym zadbać o jak najlepszy progres w treningach za sobą mam kilka treningów nieudanych co mnie już wkur*** , więc teraz podchodzę do sprawy na poważnie...no to się rozpisałem przejdźmy do konkretów coś o mnie :
Wiek : 15
Wzrost 184 cm
Waga : na czczo 78,5 kg
Staż : można uznać za zerowy
Wymiary
Klatka 97
Biceps 32,5
Pas 90 (japier****)
Trening
rozg. wg. mawashiego
1.Spięcia brzucha leżąc
2 wspięcia na palce na obie nogi z obciążeniem
3 wykroki
4. Podciąganie na drążku
4 Pompki
5 Unoszenie Sztangi
6 Uginanie ramion ze sztanga
7 Pompki odwrotne
8 Uginanie nadgarstków podchwytem/nachwytem
na koniec stretching...
Kalorii nie wyliczam dokładnie Moje dzienne zapotrzebowanie to ok 2700 kcal.
Foty dam jak skończe ta całą obwodówkę narazie nie chce obniżać poziomu działu xD
Od razu mówię, że nie zakładam dziennika na 2 tygodnie...
Chciałbym zadbać o jak najlepszy progres w treningach za sobą mam kilka treningów nieudanych co mnie już wkur*** , więc teraz podchodzę do sprawy na poważnie...no to się rozpisałem przejdźmy do konkretów coś o mnie :
Wiek : 15
Wzrost 184 cm
Waga : na czczo 78,5 kg
Staż : można uznać za zerowy
Wymiary
Klatka 97
Biceps 32,5
Pas 90 (japier****)
Trening
rozg. wg. mawashiego
1.Spięcia brzucha leżąc
2 wspięcia na palce na obie nogi z obciążeniem
3 wykroki
4. Podciąganie na drążku
4 Pompki
5 Unoszenie Sztangi
6 Uginanie ramion ze sztanga
7 Pompki odwrotne
8 Uginanie nadgarstków podchwytem/nachwytem
na koniec stretching...
Kalorii nie wyliczam dokładnie Moje dzienne zapotrzebowanie to ok 2700 kcal.
Foty dam jak skończe ta całą obwodówkę narazie nie chce obniżać poziomu działu xD
Krzysztof Piekarz
no ale nie chciało mi się czekać do piątku zrobię następny w sobotę już poważnie.
, więc zjem sobie coś przed wyjściem. Czuje, że już ruszył mi apetyt konkretnie