SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy - agresya(ja)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
No to niezbyt dobry pomysl byl.
Ile tyg zostalo ci do konca tego treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5077
Tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Jak skonczysz, to sprawdz ile zrobisz max podchwytem. Z tego co piszesz to pewnie ze 2 bedzie, nie?
I zrob podobnie do tego co Mawashi mi pisal. Drazka 4 serie i pierwsze dwa tyg 1 powt we wszystkich seriach i nie wiecej, 3i 4 tydz. 2 i nie wiecej, 5 i 6 3 powtorzenia i nie wiecej i siodmy tydzien i osmy max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5077
OK,ok a
- ile przerwy między seriami
- ile razy w tyg
- Czy będę ćwiczył tylko na drążku czy może łaczyć siłownie, bo generalnie nie chciałbym opuszczać jej aż na 2msc :/
Soga dam w ogóle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Nie no normalnie w planie drazek i robisz tak jak w planie wszystko masz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5077
Klata

- Wyciskanie sztanga płasko 3s 46,5kg 12/9/7

- Wyciskanie sztangi poziom 30 stopni 31kg 12/10

- Przenoszenie hantli 2s 11kg 12/10

Barki

- Wyciskanie z klatki 3s 22kg 12/10/8

- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2s 22kg 12/10

Triceps


- Wyciskanie francuskie 3s 19kg 12/10/8




Dzisiejszego treningu nie mogłem się doczekać Ale się wkurviłem bo chciałem bardzo ładnie technicznie z zapasem 46,5kg zrobić tak szybko machnąć, ale kurva nie dałem rady hehe i znowu będzie słaby progres bo powtórzenia ostatnie były już ostakiem sił a chciałem z zapasem 1 powt. ale kurva idiota musiałem dokładać kg jak poyebany kosztem techniki to słaby postęp zrobiłem przez okres powiedzmy 3 tyg. Przynajmniej tego błędu już nie powtórze





Ach dziś jeszcze bł rowerek 20min tak jak radził kootek
Puls w granicach : 130-145
Spalonych kalorii : 210
Przejechanych ok. : 10km
Czas : 21min

Zmieniony przez - agresya w dniu 2010-04-09 18:16:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wiem że już kończysz split, ale czemu dawałeś aż trzy ćwiczenia na klatę? Przenoszenie hantli mogłeś odpuścić i zamiast niego dać po jeszcze jednej serii na skos i podciąganie wzdłuż tułowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Cokta - przecież ma 7 seri na klatke 2 razy w tygodniu więc wychodzi 14 seri tygodniowo więc jest ok , zreszą w splicie x2 o jednakowej objętości daje sie wyciskanie płasko , wycisk skos i jedno jakieś inne typu dipsy , rozpiętki , przenoszenie itp.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Aaa tam snake - zasady są po to, aby je łamać Jemu chyba bardziej żależało w tym splicie na wyśrubowaniu rekordu w wl , więc lepiej gdyby dał na skos jeszcze jedną serie i na podciąganie jeszcze jedną, poprawił by siłę. Ja tam robię 4 serie wl, dwie na skos i mi wystarcza, wole więcej na bary, które też są ważne przy wyciskaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5077
Dobrze jest np. największe partie mają 9 serii dajmy na to plecy. Na nogi wchodzi na 12 serii, a klatka jest trochę mniejszą partią niż plecy, więć 7 serii zresztą wzorowałem się na tym artykule :
https://www.sfd.pl/[art]_Split__partia_2x/tydzien._Dla_początkujących_i_nie_tylko...-t414311.html
A na priorytety jest jeszcze czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy do poprawy

Następny temat

DZIENNIK Shinji77 - czyli kocie ruchy na barierkach %)

WHEY premium