SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening pleców...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4980
Witam, od dłuższego czasu nie mam zakwasów na najszerszych po treningu pleców, na prostowaniku są zakwasy, na czworobocznym też. sądzę że coś jest z tym treningiem nie tak... Oto mój trening:
1) Podciąganie 4x
2) martwy Ciąg 10-8-6
3) Wiosłowanie sztangą 12-10-8
4) Wiosłowanie sztangielką 12-10-8
Cwiczenia staram się dosyć technicznie wykonywać i dokładam co 2 trening obciążenia.
Możecie mi jakoś pomóc bo nie wiem co z tym zrobić...
Z góry dzia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16616
a czy widzisz efekty po tym treningu?;>

bo jeżeli tak to nie trzeba narazie zmieniać bo wydaje sie ok

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4980
Zaczołem go miesiąc temu więc jeszcze nie widze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8570
Mam to samo konri8. Jeszcze nigdy nie mialem zakwasow na 'motylach' a cwicze je juz pare lat i modyfikuje treningi co jakis czas. Po martwym mam takie ze ledwo sie schylam nastepngo dnia a na najszerszym kompletnie nic. Rosna, obciazenia ciagle zwiekszam a zakwasow jak nie bylo tak nie ma. Wiec nie ma co sie martwic bo zakwasy to zaden wyznacznik. Przykladowo na klatce piersiowej mam zakwasy juz od ponad 4 lat po kazdym jej treningu, wiec nie ma co na nie patrzec.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4980
Ok, wielkie dzięki Diablos ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 871
konri8
Zastosuj progresje serii na serie w każdym ćwiczeniu a nie co 2 tygodnie

Zmieniony przez - MalyBzyku w dniu 2009-08-13 14:52:27

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Spróbuj wiosłowania leżąc na ławce poziomej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5425
mc drazek wioslo i sciaganie drazka do karku najlepiej by wodyn

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27996
i daj sobie mc na początek w 5 lub 4 seriach progresją ciezaru

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
ja nie mam prawie nigdy zakwasów na najszerszych; nie świadczy to o niczym

jedyne świadectwo o prawidlowości treningu to poprostu wzrost masy, siły mięśni

martwy na początku albo na końcu treningu plecow bym umieścił- jak jest to możliwe to sklanialbym sie ku początkowi
trenienig moglby wyglądac tak'\;
mc 5s
-podciaganie na dr. 5s
-wioslowanie sztangielką 4s
-wioslowanie sztanga podchwytem 3s

i czwroboczne[a tym lub innym treningu; wedle planu]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4980
Dzieki apokalipsa, a czy nie za dużo tych serii na plecy ?
A jak nie to jak kształtować się ma ilośc powtórzeń w tych 5s martwego ? 10-8-6-6-4 czy jak ?

Zmieniony przez - konri8 w dniu 2009-08-13 22:53:43
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o plywanie

Następny temat

FBW do oceny i poprawy

electro
Polecane artykuły