SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pleców z sztangielkami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 787
witam,

czy na trening pleców wystarczą 3x10 serie szrugsów, i 3x10 serie wiosłowania sztangielką w opadzie? A drugie pytanie: podczas wiosłowania sztangielką nie czuje zeby miesnie plecow pracowały ;/ ale czuje ze lekko pracuje biceps, co zle robie(łokiec trzymam przy sobie)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Odpowiedz prosta jak pytanie, nie wystarczy. Pozatym taraj sie uzywac sztangi. Dobre połonczenie to:

1.Wiosłowanie sztangą 12 10 8 6
2.Przenoszenie sztangi 12 10 8
3.Martwy Ciąg 12 10 8 6
4.Szrugsy 3xmac

Aż cztery ćwiczenia, ale ja szrugsy traktuje inaczej, tak jak łydki czy przedramiona. Dobre rezultaty dał mi takie trening.

Drugie pytanie. ŁOKCIE NIE TRZYMA SIE CALY CZAS PRZY SOBIE WIOSŁUJĄC. Zajzyj do atlasu w poszukiwaniu dobrej techniki. Musisz ręce w łokciu mieć jak najbardziej luzne, musisz wyiozolować pracę pleców. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
j/w- nie wystarcza

brakuje podstawowych cwiczen-podciagania na drazku, mc czy sklonow ze sztanga

wioslowanie sztangielka pobudza tylko czesc miesni plecow a
szrugsy dzialaja glownie na obrecz barkowa

jesli przy wioslowaniu sztangielka czujesz biceps to popracuj nad technika i nie podrzucaj hantlem(oczywiscie jesli sie podrzuca to zaczyna pracowac biceps)

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1472
a chodzisz na siłke profesjonalną?
ja lubiałem najbardziej drążek, podciąganie na szeroko a później wiosłowanie
a ty może dlatego bardziej czujesz biceps bo źle się ustawiasz

Real muthaphuckkin G’s...

http://www.sfd.pl/temat277184/ - chcesz więcej wyciskać na klate?-WEJDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
A jakie masz sztangielki? Bo 10 kilowymi nie zrobisz pleców, chyba, że masz 6 lat

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 787
niemam sztangi mam tylko sztangielki 20kg, a co do podciągania na drążku to więcej niż 3razy sie niepodciągne szerokim nachwytem ;/ podchwyte mmoge duzo wiecej ale domyslam się że to już niejest na plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
podchwyt też jest na plecy, ale inaczej działa, na początek dobre i 3 podciągnięcia, w 3 pozostałych możesz sobie pomóc nogami.

Sztangielka 20 kilo to deko mało na plecy, choć na początek może być.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 787
hmm to 20kg na wiosłowanie? ja do tej pory próbowałem 12 hehe. ok sprubuje przy następnym treningu na plecy, ale moze mi ktoś dokładnie opisać jak mam wykonywać ten ruch ręką(łokciem)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
problem bedzie taki, ze nie bedziesz mogl dodawac ciezaru, a mozliwosci progresji dzieki zmniejszaniu przerw, zwiekszaniu liczby serii, powtorzen podzialaja przez jakis czas tylko.
potem nie ma rady - trzeba dokupic sprzet.

sposob wykonywania - atlas cwiczen.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
12 na wiosłowanie ? A biceps na ilu robiłeś ?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 787
bicepsa zrobie jedna serie 12kg a reszte 8/9kg, to jest oczywiscie podawana waga na jedna reke ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!! Trening- na ocenę !!

Następny temat

Kaptury - jak cwiczyc waszym zdaniem?

WHEY premium