Siema. Ułożyłem sobie taki plan. Ćwicze od 3 miesięcy [zrobiłem Weidera ale za dużo mi nie pomógł]. Mam 15 lat, 184 cm wzrostu i 61 kg. Mógłby ktoś ocenic czy dobry? ;] Ćwiczę w domu [mam 4 gryfy, ławeczke bez skosu i bez przyrządow na nogi bo samoróbka xD, i 88 kg obciążeń]. Mam dietę i od dzisiaj zaczynam jej rygorystycznie przestrzegac...
1. Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach
2. Przysiady za sztanga na barkach
3. Wyciskanie sztangi płasko
4. Unoszenie sztangielek bokiem
5. Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie
6. Stojąc w opadzie tułowia - wiosłowanie ze sztangą trzymaną nachwytem
7. Klasyczny martwy ciąg
8. Uginanie ramion ze sztanga
9. Pompki w podporze tyłem
10. Uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem
11. Wspięcia na palce w siadzie
Oprócz tego robiłbym a6w [chyba że ktoś odradza] w dni nietreningowe. Bo zarys brzucha mam dobry i najszybciej bym go wyrzeźbił...
I zapomniałem dopisac, że trenuje piłkę nożna ;] 3-4 treningi tygodniowo + jesień/wiosna mecz
Zmieniony przez - Domino_xD w dniu 2009-02-18 16:01:53
1. Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach
2. Przysiady za sztanga na barkach
3. Wyciskanie sztangi płasko
4. Unoszenie sztangielek bokiem
5. Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie
6. Stojąc w opadzie tułowia - wiosłowanie ze sztangą trzymaną nachwytem
7. Klasyczny martwy ciąg
8. Uginanie ramion ze sztanga
9. Pompki w podporze tyłem
10. Uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem
11. Wspięcia na palce w siadzie
Oprócz tego robiłbym a6w [chyba że ktoś odradza] w dni nietreningowe. Bo zarys brzucha mam dobry i najszybciej bym go wyrzeźbił...
I zapomniałem dopisac, że trenuje piłkę nożna ;] 3-4 treningi tygodniowo + jesień/wiosna mecz
Zmieniony przez - Domino_xD w dniu 2009-02-18 16:01:53

