SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkujących

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Witam!
Nie znam się na ćwiczeniach, ale dużo o tym czytałem i obserwowałem kolegów i dlatego chciałbym poprawić swój wygląd.
Mam 16 lat, wzrost 180 cm., waga 69 kg. Pływam, biegam wieczorem i gram w piłkę nożną (nieregularnie). Chciałem się poradzić, jaki plan dla początkujących byłby dla mnie najlepszy; Masa czy Rzeźba albo Ogólny?
Bardzo bym prosił o ułożenie planu dla mnie (mam dostęp do profesjonalnej siłowni. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4231
Masa/Rzezba to cel treningowy zalezny glownie od diety.
Co rozumiesz pod pojeciem trening ogolny?

Na poczatek standardowo jakies FBW opare o podstawowe cwiczenia.
Podaj ciezary w podstawowych bojach to bedziemy wiecej wiedziec:
przysiad:
martwy ciag:
wyciskanie lezac:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28941
Ciekawe co chcesz rzeźbić, bo na pewno nie mięśnie...
Plany na masę i na rzeźbę się zbytnio nie różnią. Wszystko głównie zależy od odżywiania.
Widać się nie oczytałeś za bardzo ... Plany dla początkujących znajdziesz na forum.Dla ciebie przeciętnego Kowalskiego,który pierwszy raz wchodzi na siłownie nie trzeba specjalnie wymyślać planu, bo z całą pewnością większość będzie dla ciebie dobra .

Zmieniony przez - nengli w dniu 2011-11-05 17:02:18

Zmieniony przez - nengli w dniu 2011-11-05 17:07:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Ok rozumiem. Za bardzo się nie znam, swoją wiedzę mam tylko dzięki kolegą którzy ćwiczą, ale ostatnio jeden z nich "spalił" mięśnie, drugi ma problemy z kręgosłupem i dlatego chciałem się was poradzić. W szczególności chodziło mi o to, by przed ćwiczeniami na masę/rzeźbę chciał bym potrenować ogólnie dla przygotowania się. Później na masę i w końcu rzeźbić. Nie chodzi mi też bym miał jakąś super sylwetkę pudziana i 56cm w łapie ale chciałem nabrać wagi i rzeźby. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisz na gadu 1910952 to ci plan uloze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7625 zacznij sobie ćwiczyć planem 14 z tej listy. I uzupełnij ankietę żebyśmy wiedzieli coś o Tobie (problemy zdrowotne itp)
Damis patrząc na to jaki niedawno plan ułożyłeś dla siebie lepiej nie układaj ich innym Takie rzeczy się załatwia na forum żeby w razie czego ktoś mógł poprawić plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Chodzi mi o poprawę swojej sylwetki. Dodam że siłownię zamknęli kilka dni temu i prosiłbym o ułożenie domowego treningu (pompki, podciąganie na drążku - posiadam taki owy). Gdybyście dali rade ułożyć, byłbym wdzięczny. Chcę tylko zwiększyć wzrost widocznych mięśni (klatka piersiowa, bicek, triceps, i rzeźbienie brzucha.) A6W mam już 40 dzień i widać poprawę ale nie wiem czy dalej ciągnąć. W gre wchodzi dieta. Nie mam żadnych problemów zdrowotnych itp. Przyjmę każdą krytykę; dzięki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4890
w domu niestety za duzo sie nie osiagnie,niestety tez tak probowalem porownaj tez ile parti wypisales i ile ćwiczeń;)no i bierz pod uwage ze jedna partia ma tez np kilka aktonow ;)

..masa sama się nie zrobi..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
No rozumiem. Ale jak wcześniej napisałem chce zrobić tylko plecy, triceps, biceps, mięśnie brzucha skośne i czołowe, barki i przysłowiowe motyle. Przedramię zrobię HMS tymi ściskaczami a na resztę powinno pomóc podciąganie, pompki, i wszelkiego rodzaju brzuszki. Czy mam rację? ;D Jestem zielony w tych sprawach i chcę się co nieco dowiedzieć. Ćwiczę już miesiąc i widać postępy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na siłowni po kontuzji kolana

Następny temat

Szybkie pytanie !

WHEY premium