Witam!!! Wszystkich!!! Może zacznę od tego jak to wszytko u mnie wygląda... Jestem w klasie maturalnej, wiec nie mam naprawe za dużo czasu na trening, a same żarcie zajmuje mi po południu 2h, czasami sie męcze żaby coś wszamać... Ćwiczę (tak porządnie z dietką) od 2 miechów, masa idzie w górę wiec jest git... Co do tego jaki mam sprzęt to cwiczę w domu, mam ławkę którą moge używac raz w tygodniu w niedziele, nie pytajcie czemu :), ale sztange zawsze mogę załatwić, oczywiście hantle... Wiec... Na siłke nie chodzę dlatego, że: Jak raz byłem po odżywki to... Jak zobaczyłem tych kafarów!!! Wiem ze każdy kiedyś zaczynał, ale boje sie że by sie lali ze mnie i nie wiedziałbym za co sie chwycić... A poza tym czasu nie mam a najbliższa siłka jest hoho dosyć daleko... A czasu mało i to bardzo mało...
Co do ćwiczenia to zakończyłem swój trening własnie teraz... i miałem rozpocząć trening regeneracyjny kiedy mnie grypa ścieła :((((. Wiec mam za tem pierwsze pytanie czy jak skoncze chorowac to zacząć normalny trening czy regeneracyjny przez 2 tyg.?????
Co do ławki to jest troche dziwna i nie można robić skośnego... bo szyję od sztangi mam za blisko....
Tak wygładał mój trening:
TRENING:
Niedziela (wtedy mam na 100% ławkę dostępną)
Klatka:
Wyciskanie sztangi na ławce leżąc poziomej progresja 8-8-8-7
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej bez progresji szeroki rostaw rąk, wiem ze to suchar, ale cóż... efekty są 6-6-6-6
Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej stały ciężar 8-8-8-8
Tricepsy:
Francuskie wyciskanie jednorącz w siadzie sztangielki 4x8
Uginanie ramion w podporze tyłem 4xmax
Środa:
Podciąganie sztangi w opadzie wiosłowanie bez progresji 8-8-8-8
Szrugsy sztangą 4x12
Biceps:
Uginanie ramion stojąc stały ciężar z suplinacją 4x6
Uginanie ramion sztangielkami (młotkowym) 4x6
Nogi:
Przysiady ze sztangielkami 4x12
Piątek:
Mięsnie naramienne:
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4x8
Wyciskanie sztangielek siedząc w górę 4x8
Unoszenie sztangielek w opadzie bokiem 4x8
Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 4x8
Unoszenie sztangielek stojąc w przód 4x8
Przerwy: Masa izolowane 90s.
Podstawowe 120s.
Przerwy między ćwiczeniami 120s.
Chciałbym wykonywać wiecej ćwiczeń, ale naprawdę nie mam czasu i wykonuje te podstawowe, po maturze się wezmę, a teraz... :(((
Aha co do brzucha, to jakie cwiczenia polecacie wiem ze mozna nawet cwiczyc 3 razy w tygodniu ale ja pewnie bede cwiczył raz i ile powtórzen robić??????
Czekam na pomoc w ułożeniu nowego treningu!!!!
Pozdrawiam i z góry dzieki za odp...!!!!
:)
Co do ćwiczenia to zakończyłem swój trening własnie teraz... i miałem rozpocząć trening regeneracyjny kiedy mnie grypa ścieła :((((. Wiec mam za tem pierwsze pytanie czy jak skoncze chorowac to zacząć normalny trening czy regeneracyjny przez 2 tyg.?????
Co do ławki to jest troche dziwna i nie można robić skośnego... bo szyję od sztangi mam za blisko....
Tak wygładał mój trening:
TRENING:
Niedziela (wtedy mam na 100% ławkę dostępną)
Klatka:
Wyciskanie sztangi na ławce leżąc poziomej progresja 8-8-8-7
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej bez progresji szeroki rostaw rąk, wiem ze to suchar, ale cóż... efekty są 6-6-6-6
Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej stały ciężar 8-8-8-8
Tricepsy:
Francuskie wyciskanie jednorącz w siadzie sztangielki 4x8
Uginanie ramion w podporze tyłem 4xmax
Środa:
Podciąganie sztangi w opadzie wiosłowanie bez progresji 8-8-8-8
Szrugsy sztangą 4x12
Biceps:
Uginanie ramion stojąc stały ciężar z suplinacją 4x6
Uginanie ramion sztangielkami (młotkowym) 4x6
Nogi:
Przysiady ze sztangielkami 4x12
Piątek:
Mięsnie naramienne:
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4x8
Wyciskanie sztangielek siedząc w górę 4x8
Unoszenie sztangielek w opadzie bokiem 4x8
Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 4x8
Unoszenie sztangielek stojąc w przód 4x8
Przerwy: Masa izolowane 90s.
Podstawowe 120s.
Przerwy między ćwiczeniami 120s.
Chciałbym wykonywać wiecej ćwiczeń, ale naprawdę nie mam czasu i wykonuje te podstawowe, po maturze się wezmę, a teraz... :(((
Aha co do brzucha, to jakie cwiczenia polecacie wiem ze mozna nawet cwiczyc 3 razy w tygodniu ale ja pewnie bede cwiczył raz i ile powtórzen robić??????
Czekam na pomoc w ułożeniu nowego treningu!!!!
Pozdrawiam i z góry dzieki za odp...!!!!
:)
:)
Krzysztof Piekarz
Jak cie sciala choroba i nie zrobiles regeneracji to teraz tym bardziej powinienes ja zrobic wiec za nim przejdziesz do normalnego treningu wykonaj 2 tygodnie regeneracji. Co do tego planu, wiec tak:
Nie da sie nic zrobic ztym planem, jest dobry i powinienes go wykonywac, jezeli nie masz czasu to moze lepiej zostaw narazie