U.SZ. stojąc\w opadzie to chodzi o unoszenie sztangielek bokiem stojąc\w opadzie
co do klaty to jak nie wyciskanie to mozesz dac przenoszenie sztangielki leząc w poprzek ławki lub wyciskanie na ławce skosnej
co do klaty to jak nie wyciskanie to mozesz dac przenoszenie sztangielki leząc w poprzek ławki lub wyciskanie na ławce skosnej
HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"
http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]