23,04,2009 podsumowanie nr1
Minął miesiąc od rozpoczęcia testu i czas na małe podsumowanie
Waga +1 kg
Obwodów za wiele nie mierzyłem ale
pas - 0
biceps +0,5 cm
udo-0
Natomiast sylwetka wizualnie prezentuje sie dużo lepiej ubita wydaje sie masywniesza czyli młody zdolny do reprodukcji
Nitro energized
brak zastrzeżeń co do smaku i działania. Pompe czuć po dwóch, trzech porcjach . brak zejścia po treningu jak narazie ok
Creapure+ ala+b1
Zaczeła działać po około trzech tygodniach czyli standard u mnie siła w wyciskaniu wzrosła o kilka kg na serie jest jeden mały problem mianowicie zapach tej kreatyny.
Mass xxl
smak czekolada nie nudzi się zero problemów typu biegunka itp rozpuszczalność wzorowa(rozpuszczam w wodzie) .
Nitroprogen
smak wanilia. Mile zaskoczony tym smakiem po ostatnich waniliwoych wynalazkach hi teca. Smak bardzo dobry rozpuszczalność nieco słabsza niż mass xxl ale bez zastrzeżeń.
witaminz multipack.
Cóż moge powiedzieć zmieniają lekko kolor moczu nie chce wydawać pochopnie oceny bo to tylko witaminy
test dzień 1
dzień 30
Zmieniony przez - chucknoris w dniu 2009-04-23 12:34:05
Zmieniony przez - chucknoris w dniu 2009-04-23 12:36:19