Ilość wyświetleń tematu: 185185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Rezerwowy strzela bramkę na 2:2 w 86 minucie.. uff ulżyło mi bo strzelił mój najlepszy Piłkarz:D:D:D
Titi 4ever
...
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170

Relacja z wyjazdu na mecz Barca - Sevilla

Zmieniony przez - krzychu989 w dniu 2009-04-26 19:07:20

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Mimo wszystko trochę ten mecz rozczarował. Sprawa awansu rozstrzygnie się na Stamford Bridge.

...
Atak Barcelony nie dał rady 10 obrońcom Chelsea,
gorszy od wyniku jest fakt, że Rafa nie zagra do końca sezonu.
A na Stamford obrona dodatkowo osłabiona brakiem zawieszonego za żółte kartki Puyola.

Dzisiaj zabrakło kropki nad 'i', w końcówce mogli to zrobić rezerwowi, ale zgodnie zawiedli...
...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Dokładnie Chelsea z 10 obrońcami i jednym Drogbą z przodu.

Szkoda niewykorzystanej szansy Eto'o. Ale z drugiej strony Drogba miał bardzo dobrą szansę w pierwszej połowie.

Ja uważam że Barca nadal ma większą szanse na awans niż Chelsea.

United!! United!!

...
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Zgadzam się z Obi_, Barcelona mimo ogromnej straty na linii obrony obrony: Puyol i Marquez powinna sobie poradzić w końcu obaj zawodnicy mają dobrych zastępców więc jeśli Barca zagra swoją piłkę i będzie walczyć od początku powinna zostać finalistą :)
...
Straty w obronie mogą byc niepokojące aaaLe potencjał w ataQ jest tak duży że rezultat dający awans do wielkiego Finału jest jak najbardziej w zasiegu Barcy . Nawet bramkowy remis urządza team Guardioli .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)