SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 183748

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277




2 - K-League: Jung Sung Ryong; Choi Hyo Jin, Kim Sang Sik, Kim Hyung Il, Kim Chang-soo; Kim Doo-hyun, Kim Jae-sung, Molina; Choi Sung-kuk, Lee Dong-kuk, Enio.

5 - FC Barcelona: Pinto; Maxwell, Milito, Adriano; Jonathan dos Santos, Sergio Roberto, Ilie Sánchez, Víctor Sánchez; Edu Oriol, Benja, Ibrahimović.

Grali także: Messi, Dani Alves, Miño, Keita, Dalamau, Martí Riverola, Marc Muniesa, Armond Lozano, Eric Abidal, Victor Sánchez, Manuel Agudo (Nolito), Soriano, Tello.

Gole: 0:1, m.1: Choi Sung-kuk. 1:1, min.6: Ibrahimović. 1:2, min. 35: Lee Dong-gook. 2:2, min. 43: Messi. 2:3, min. 45: Messi. 2:4, min. 80: Víctor Sánchez. 2:5, min.82: Soriano.

Widzów: 32 581.



Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2010-08-06 09:34:09

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Cesc potwierdza: Zostaję w Arsenalu!

Kapitan Kanonierów kończy tym samym zdające się nie mieć końca spekulacje prasowe dot. swojego odejścia z Arsenalu. W dzisiejszym oświadczeniu prasowym stwierdza: "Po pierwsze, chciałbym przeprosić wszystkich kibiców Arsenalu za brak wcześniejszej odezwy, ale do tej pory nie wiedziałem, jak będzie wyglądać moja najbliższa przyszłość".

"Nie mogę zaprzeczyć, że przejście do FC Barcelony byłoby dla mnie atrakcyjne. To klub, w którym nauczyłem się grać w piłkę, moje rodzinne miasto, gdzie mieszkają moi przyjaciele, rodzina, gdzie zawsze marzyłem, żeby grać. Nie ma na świecie wielu graczy, którzy nie chcieliby zagrać dla Barcelony".

"W ostatnich miesiącach rozmawiałem wiele razy z Arsenem Wengerem, osobiście i telefonicznie. Tematy tych rozmów pozostaną naszą tajemnicą, wiadomo jednak, że Arsenal odrzucił dwie oficjalne oferty Barcelony".

"Jestem profesjonalistą i doskonale rozumiem, że Arsenalowi zależało na moim pozostaniu w klubie."

"Zawdzięczam temu klubowi, trenerowi i fanom bardzo dużo. Szanuję ich decyzję i koncentruję się na nadchodzącym sezonie Premier League".

"Mogę zapewnić wszystkich fanów, że negocjacje się zakończyły i na 100% koncentruję się na grze w Arsenalu".

"Jestem piłkarzem Arsenalu i jak tylko wychodzę na murawę, myślę tylko o tym klubie. Nie mogę się doczekać sezonu, zostawiam za sobą wszelkie prasowe spekulacje".


Cieszy mnie fakt zakończenie tej opery mydlanej,
szkoda, że Cesc nie przyjdzie w tym okienku,
ale moim zdaniem w przyszłości i tak zagra w barwach Blaugrany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
No szkoda szkoda bo napewno był by wzmocnieniem i to znaczącym w ofensywie ALE i bez niego Barcelona da sobie rade .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Czytałem o tym news,ale czy można wierzyć dla Daily Mail? Nawet,jak to prawda,to dobrze,że już będzie koniec tej szopki...

Tak jak kaczy - Cesc i tak zagra w Barcy.

Czyli powrót do plotek o Ozilu ? Czy definitywnie stwierdził,że zostaję w Bremie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Ozil ma jeszcze większe oczy od Xaviego dwie sowy by były .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Czyli powrót do plotek o Ozilu ? Czy definitywnie stwierdził,że zostaję w Bremie ?
Twierdził, że chce wypełnić kontrakt z Werderem do końca. Nie wiem na ile są to prawdziwe słowa Ozila. I tak chyba nie przejdzie bo Guardiola da więcej szans JdS i Thiago.

No i j/kaczy. Za rok powrót serialu "Moda na Cesca"

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
wydaje mi się, że Werder za wszelką cenę będzie chciał popchnąć Ozila w tym okienku

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Zawsze to dla nich kasa byłaby,a tak za rok pójdzie za darmo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Nie chcę Ozila,
lepiej niech zakupią jakiegoś defensywnego pomocnika,
np: Senne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Cieszy mnie tymczasowe zakończenie całej sprawy. Kaczy, nie sądzisz że Senna jest za stary?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowanie do Turnieju...

Następny temat

Ronaldo - to juz koniec?

WHEY premium