SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 185155

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Bez niespodzianki

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Sergio Busquets nie powinien mieć problemów z występem w niedzielnym meczu ligowym z Saragossą. Kataloński pomocnik został wczoraj zmieniony w drugiej połowie meczu ze Stuttgartem, jednak sztab medyczny wykluczył poważniejszą kontuzję.

Sergio ma tylko mocno stłuczoną lewą nogę – uraz bolesny, który będzie wymagać obserwacji w najbliższych godzinach. Busquets, który nie był w stanie kontynuować gry mimo kilku prób „rozbiegania” nogi, po zejściu z boiska oglądał mecz z ławki z nogą obłożoną lodem. Sytuacja ta mogła wlać nieco niepokoju w serca sztabu trenerskiego, jak i samych kibiców, mając na uwadze kontuzję Xaviego i powrót do składu po dłuższej przerwie Keity, który nie zagrał jednak ani minuty.

”Najadłem się tylko strachu. Mam nadzieję, że badania okażą się pozytywne, ale nie sądzę bym miał jakieś problemy z wyjazdem do Saragossy” - mówił tuż po meczu Sergio.

Xavi

Z kolei Xavi, który z kadry wypadł tuż przed meczem, chociaż kontuzji nabawił się już we wtorek (sztab medyczny nie chciał ujawniać tej informacji, gdyż nieobecność Xaviego wymagała znaczącej zmiany w wyjściowym ustawieniu) z pewnością nie zagra w dwóch najbliższych meczach ligowych (Saragossa i Osasuna), a jego występ na Majorce jest bardzo wątpliwy. Niemniej powinien zdążyć na pierwszy ćwierćfinał Ligi Mistrzów (30 lub 31 marca).

źródło: blaugrana.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Dobrze, że uraz Sergio to nic poważnego, bo wtedy Guardiola miałby już problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Czy ja wiem,czy miałby problem? Na pivocie może grać Toure,Keita ,nawet Marquez lub Pique.Zawsze na Saragosse można wystawić kogoś z cantery...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Właściwie tak, ale Pique czy Marquez to dalej nie to samo co Xavi czy Busquets. Dlatego piszę, że mógłby być niewielki problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=28976 News przeczytałem cały,ale po przeczytaniu samego tytułu przyszły mi do głowy 3 litery : lol .Życzę dla Valdano i Pereza wytrwałości w czekaniu.

Zmieniony przez - BC_ w dniu 2010-03-19 19:33:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Mało prawdopodobne jest to że przejdzie do Barcelony, a co dopiero Real.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Ile lat można się łudzić,że coś się osiągnie z Arsenalem?No ile?Cierpliwość Cesca też ma swoje granice.Moim zdaniem są duże szansę na transfer Fabregasa...


----------------------------------------

Pomocnik FC Barcelony Yaya Toure (26), który w ostatnią środę rozegrał jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie, w wywiadzie dla Daily Mail, stanowczo wykluczył możliwość przenosin do Arsenal bądź Manchesteru City, z którymi to ostatnio był łączony.

Reprezentant Wybrzeży Kości Słoniowej powiedział: Dużo mówiło się o zainteresowaniu moją osobą ze strony tych klubów jednak moja przyszłość należy do Barcelony. Ostatnio rozmawiałem z kierownictwem klubu i powiedziałem im, iż nie mam zamiaru opuszczać Blaugrany a wręcz przeciwnie – chcę zostać i odnosić sukcesy razem z klubem.26 –latek był regularnie łączony z przenosinami do Premier League, w szczególności na początku sezonu kiedy to nie dostawał zbyt wielu szans na występy w pierwszym składzie. Dodatkowym motywem rzekomego odejścia byłego gracza Monaco miałaby być możliwość gry u boku swojego brata – Kolo, w barwach Manchesteru City.

Jednak słowa wypowiedziane w ostatnim wywiadzie świadczą o tym, iż Toure nigdzie się nie wybiera a co najważniejsze odzyskuje formę z poprzedniego sezonu. W obecnych rozgrywkach wystąpił 21-krotnie zaliczając 3 asysty.

źródło: totalbarca.com , blaugrana.pl

Jeszcze jakby Yaya rozstał się z Selukiem,to w ogóle byłoby świetnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
niedoczekanie Realu :)

juz im przyjdzie heh

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Messi strzela głową !!! 1:0 dla Barcy

Hattrick Messiego!!

2:4.W 4' stracili 2 bramki. Ibra niech się ogarnie i zacznie wykorzystywać sytuację.Może dzięki temu karnemu się przełamie...

Zmieniony przez - BC_ w dniu 2010-03-21 22:52:19
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowanie do Turnieju...

Następny temat

Ronaldo - to juz koniec?

forma lato