SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 183755

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nonszalancja barcy została ukarana ,nie wolno myslec ze cokolwiek sie stanie na wyjezdzie i tak jestesmy cudowni i u siebie odrobimy- niestety inter pokazał ze bronic sie tez trzeba umiec - zasłuzony finał

Z pewnościa tak gracze Barcy myśleli, z premedytacją przegrali pierwszy mecz!
Tak w dwumeczu Inter był lepszy o czym świadczy wynik


Cygan ciekawe czy byłeś taki gadatliwy jak Real dostał zasłużone baty niedawno

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-04-29 11:00:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Ja się po porażkach nie chowam, albo nie tłumaczę w głupim stylu. Jestem otwarty na dyskusje. Także jak coś to śmiało

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Przegrała prawdziwa piłka nożna, wygrał autobus w bramce

Inter pokazał tak wychwalanej tu na forum obronie Barcy co to jest prawdziwa włoska obrona.

Do 70 minuty wydawalo mi sie ze nie chcielismy przejsc do finalu przez ciagle strzaly z dystansu

a mi się wydaje ze przez próbę wymuszenia karnego...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
ciekaw jestem tylko postawy mourinho po zakonczeniu sezonu - załuzmy tryumf w lm i mistzostwo kraju ,czy zostanie czy skusi sie na oferte realu którzy ponoc juz szykuja sie na niego- bo wiadomo ze realu pieniadz nie gra roli;) bardzo ciekawe...

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Mourinho wzbudził we mnie pełen podziw. Nie lubię go, ale mam do niego duży szacunek. Genialnie ustawił zespół Interu nie dopuszczając Barcelony do rozegrania prawie żadnej akcji w katalońskim stylu. To nie był żaden autobus. To wyglądało jak pociąg towarowy. Nie jest to ujmą dla Interu, a wręcz przeciwnie-należą się im brawa za objęcie mądrej strategii i niemalże bezbłędne stosowanie się do niej.

Nie można powiedzieć, że Barcelona zagrała źle. Po prostu nawet takim zawodnikom jak Messi czy Xavi niełatwo jest pokazać swój geniusz kiedy ma się do czynienia z dziesięcioma zawodnikami w polu karnym. Katalończycy stworzyli sobie dwie dobre sytuacje. Jedna po niecelnym strzale głową Bojana i druga, po której padł gol Pique. Wystarczyło obie wykorzystać, żeby Blaugrana stała przed wielką okazją, ale tak się nie stało-o to Hiszpanie mogą mieć do siebie żal.

Oczywiście ten mecz był uwarunkowany wynikiem w Mediolanie, który był bardzo korzystny dla graczy Interu. Tylko tam można szukać przyczyn porażki, a było ich wiele. Dlatego wstrzymałbym się od komentarzy typu "Inter jest lepszy od Barcy". Nie mniej jednak Nerazzurri wypracowali sobie ten awans i trzeba im pogratulować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
Nikt nie powiedział ze nie można postawić autobusu w bramce Barcelonie tez nikt nie bronił stać w bramce w 1 meczu ale to nie ich styl. A Inter zrobił to co miał zrobić obronił zaliczke z pierwszego meczu i to było do przewidzenia ze będą stać w bramce.
Barca mogła wyjsc odrazu 4 napastnikami. ale skoro Piqe strzela bramke w jedynej sytuacji jaka ma a napastnicy sie wywracają szukając karnego to świadczy troche o ich nieporadności OVER

P.S
Przegrywać tez trzeba umieć



Zmieniony przez - edziu18 w dniu 2010-04-29 13:35:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Barcelona zagrała za wolno przed bramką rywali,
tak skomasowaną obronę, mogły pokonać tylko szybkie podania i strzały z dystansu, a tego zabrakło. Teraz trzeba walczyć o mistrzostwo La Liga.
A ja jestem dumny z tego, że Barcelona nigdy nie zagra w takim stylu jak Inter, bo takowy mi nie imponuje.
No ale to nie zmienia faktu, że awans drużynie Mourinho się należał.
Zatrzymać Barcę może tylko najlepszy strateg, jakim niewątpliwie jest Jose.

PS: Busquetsa symulowania nie popieram, ale widocznie chłopak 'odgapił' to od rywali, którzy w aktorstwie mu nie ustępowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebne są wzmocnienia bo naprawdę brakuje dobrych rezerwowych.

Taktyka Murinho o włos byłaby by błędna bo naprawdę niewiele brakowało do awansu ale cóż, nie udało sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dziwnie bezradna Barcelona wobec defensywy Interu i trochę za późno chyba przystąpiła do decydującego natarcia. Na pewno zabrakło geniuszu Iniesty, jakiegoś niekonwencjonalnego podania, no i tak jak już inni pisali za mało było strzałów z dystansu.

Dziwi mnie że nawet na chwilę nie wszedł Henry, czyżby był w aż tak słabej formie? Jego doświadczenie mogło więcej dać niż nerwowa gra Jeffrena.



Trochę szkoda że efektownie grająca Barcelona nie będzie pierwszym klubem który obroni tytuł w LM, ale może taki zimny prysznic się przyda.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
nieładnie się zachowali szkoda ze jeszcze nie próbowali się im zesrac na głowe ,postawa kibiców i wszystkich związanych z klubem super
http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Kompromitacja-Barcy-Nie-umieli-przegrac,wid,12222775,wiadomosc.html?ticaid=1a14a 

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowanie do Turnieju...

Następny temat

Ronaldo - to juz koniec?

WHEY premium