SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 183743

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Sneijder w tym roku wygrał LM, bo chyba niektórzy o tym nie pamiętają

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
To nie jest powód, chyba że grał sam. Zwolennicy wyboru Iniesty mogą powiedzieć, że został on mistrzem świata strzelając gola w finale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Chyba proste jest to ze MŚ są wazniejsze ktore są co 4lata, niz LM ktora mozna zdobyc co rok,
Co Sneider pokazuje w tym sezonie ? nie bardzo cos mu idzie ta gra tak jak Interowi
Xavi powinien dostac imo

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
a co tam robi messi, który zdobył mistrzostwo, które barcelona zdobywa praktycznie co sezon ?

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Moze dlaego ze nastukał 45 goli w sezonie?
a o reszte to trzeba pytac tych bossow co to wybieraja /glosuja tam

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
to ja się nastukałem więcej razy od messiego tylko w tym półroczu

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
kowra zaraz dzwonie do Fify i musza Ciebie podmienic tam

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Messi i Xavi utrzymują stale ten sam poziom,a czy Wesley utrzymuje ten sam poziom,jaki prezentował w poprzednim sezonie? Nie.
Za same zdobycie LM czy strzelenie decydującej bramki w finale MŚ nie powinno się przyznawać Złotej Piłki.Gdyby nie kontuzja,to Iniesta miałby dla mnie większe szanse,jednak sprawiedliwiej będzie,jeśli to trofeum przypadnie Xaviemu lub Leo (kolejność nie przypadkowa).



Iniesta: Wspaniała nagroda dla cantery

Dziś świat obiegła wiadomość, że trójką, która powalczy o Złotą Piłkę FIFA będzie barcelońskie tridente z La Masia, Leo Messi, Xavi Hernández i Andrés Iniesta. Całe wydarzenie skomentował Don Andrés na swoim Twitterze oraz Facebooku.

"Jestem dumny, że jestem wśród finalistów Złotej Piłki. Jestem zaszczycony jeszcze bardziej, ponieważ obok mnie są Xavi i Messi", napisał na swoich portalach społecznościowych po ogłoszeniu finałowej trójki, która powalczy o Złotą Piłkę.

"To wspaniała nagroda dla cantery!", takimi słowami zakończył swój wpis. Sytuację skomentował również Carles Puyol na swoim Twitterze. "Gratulacje Xavi, Andrés i Leo. Finaliści Złotej Piłki. Cała trójka na nią zasługuje!", napisał.


źródło: Sport / fcbarca.com

Zmieniony przez - BC_ w dniu 2010-12-06 22:30:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Sneijder lub Xavi
Messi za MŚ nie zasluzyl
no Iniesta tez moze byc

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
FC BARCELONA - Rubin Kazan 2-0

1-0 Fontas 51 ' (Thiago)
2-0 Vasquez 82' (Adriano)


Super, cieszy wygrana 1-sza wygrana nad ekipą z Rosji w historii i to odrazu 2gim składem
A zarazem martwi kontuzja Bojana i Jeffrena, Bojan prawdopodobnie wstrzas mozgu
20 mecz bez porazki

Teraz czas na Sociedad


Oficjalna strona FC Barcelony poinformowała, że została podpisana umowa z Qatar Foundation, której reklama pojawi się, obok UNICEF-u, na koszulkach Barçy od przyszłego sezonu. Na mocy tej umowy, FC Barcelona może zarobić 170 milionów euro do 2016 roku.
Wiceprezydent Barçy, Javier Faus w towarzystwie dyrektorów - Ramona Ponta i Manela Arroyo oficjalnie poinformował o osiągniętym porozumieniu w kwestii reklam na koszulkach oraz wyjaśnił szczegóły współpracy.

Podczas konferencji prasowej Javier Faus wyjaśnił, że Klub na mocy umowy z Qatar Foundation będzie otrzymywał stałą kwotę 30 milionów euro za sezon (od 1 lipca 2011 r. do 30 czerwca 2016). Za sezon 2010/11, Barça otrzyma 15 mln euro, mimo, że reklama zostanie umieszczona na koszulkach dopiero od nowego sezonu.

Wiceprezydent FC Barcelony wyznał, że w kontrakcie są również uwzględnione podpunkty mówiące o premii za zdobywane tytułów, które razem mogą osiągnąć kwotę pięciu mln euro za sezon. Razem na mocy podpisanej umowy z Qatar Foundation, Klub może zarobić ponad 170 mln euro.

Konferencja prasowa była transmitowana na żywo na pośrednictwem Barça TV. Jest to zarazem potwierdzenie informacji, jakie zostały zamieszczone na łamach naszego serwisu kilka godzin temu, a których źródłem była hiszpańska prasa. Oficjalna konferencja prasowa

Qatar Foundation a UNICEF

Na mocy tej umowy koszulki Barçy będą wyposażone w logo Qatar Foundation oraz UNICEF-u, co nie ulegnie zmianie. W ciągu najbliższego miesiąca zostanie rozwiązany problem zaprojektowania przestrzeni koszulek. Ustalenie ostatecznego wizerunku koszulki, jednak może potrwać dłużej, ponieważ Nike musi opracować oficjalny projekt trykotów na kolejny sezon. W tym miejscu Klub również pragnie zaznaczyć, że Qatar Foundation angażuje się w projekty UNICEF-u oraz Fundacji FC Barcelony.


Tradycja zostanie przerwana, lecz 30mln euro rocznie to nie mała kasa, w obecnych czasach na pewno sie przyda

Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2010-12-10 15:39:36

.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowanie do Turnieju...

Następny temat

Ronaldo - to juz koniec?

WHEY premium