SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 183709

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Machają chusteczkami na meczach P.D. a ja pisze o grze w LM panowie
W P.D. sam bym pomachał chusteczką bo jak patrze na tabele i 3 lokate Barcy to aż dziwnie to wyglada .

Black Pete no ja jestem obiektywny wyobraź to sobie . Napisalem że Manchester Utd jest faworytem w rywalizacji z Barcą to przyklad mojego obiektywizmu



Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-04-10 14:26:08

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Wczoraj też machali, gdy schodził Bojan.

Masz cytat z serwisu kibiców Barcy, więc chyba obiektywny :

Żal tylko tego co dziś ponownie działo się na Camp Nou. Spora część z 60 tysięcy zmanierowanych kibiców okazała swe niezadowolenie kiedy Rijkaard zdjął z boiska Bojana. W ruch poszły także białe chusteczki, a w końcówce spotkania ponownie dało się słyszeć "Barça si, Laporta no".




EDIT: Ja też uważam, że faworytem jest Manchester, zatem też jestem obiektywny.

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2008-04-10 14:28:34

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Black Pete hehe nie wiem może jak czytaleś to nie widziałeś ale w tym cytacie owe biale chusteczki byly powodem zejscia z pola gry Bojana a nie samej gry FC Barcelony .
Jezeli uwazasz ze gra Barcy w P.D. i w LM to ta sama gra to wlasnie tu jestes nie obiektywny
Wszedzie da sie slyszec opinie że FC Barcelona w LM to inny team w tv w necie w radiu tylko tu zawsze znajdą się ponad wszystko obiektywni

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-04-10 14:33:19

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
akurat obiektywnie to ja umiem stwierdzic
Arsenalowi sie np.o wiele bardziej nalezalo
jak mieli swoj slynny rok 2006
to jechali wszystkich okrytnie i juz w polowie sezonu sie mowilo ze zdobeda wszytsko
w tym poprostu graja przecietnie i nie zasluguja na to jak w 2006 bylo calkiem odwrotnie wrecz sie nalezalo to teraz dawno ich juz nie powinno byc

jednak Barca to klasowy zespol z wielkimi gwiazdami dlatego nalezy sie ich obawiac przez polfinalem bo moga zaskoczyc
i sie skupic na LM bo w PD juz moze byc po zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Chilavert a tak na chłopski rozum, jakby byli zadowoleni z gry całej drużyny to by tak zareagowali na zmianę czy nie?
Zresztą Ty już wtedy spałeś, a ja oglądałem mecz i widziałem całe zdarzenie.

Nie wiem kto w TV się zachwyca grą Barcy w LM, ja oglądam mecze w jednych i drugich rozgrywkach i wiem co widzę, opinie komentatorów pokrywają się z moimi spostrzeżeniami.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Zareagowali tak bo wiedzieli doskonale że ten młodzian wiele wnosi do gry Katalończyków .
"ja oglądam mecze w jednych i drugich rozgrywkach i wiem co widzę,"
Jezeli chodzi o gre w P.D. to widzimy to samo , tych opinii nie neguje bo nie sposob ich negować .
W LM są wyniki zatem i gra musi jakos wyglądać , proste . Nie byloby takich rezultatow w LM gdyby Barca grala to co w lidze krajowej . Sądzę że Celtow by nie przeszli gdyby zagrali tak mizernie jak robia to w lidze
"opinie komentatorów pokrywają się z moimi spostrzeżeniami."
a to dziwne bo te jak slysze to są w pozytywnym tonie odnosnie FC Barcelony


Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-04-10 14:50:11

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
No to pokaż mi jakiś fenomenalny mecz Barcelony w LM. Ta gra nie różni się w ogóle od tego co prezentują w lidze

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Ja osobiście nie widzę różnicy w grze Barcy w LM i PD,
bo Celtic, Rangers, czy Schalke to raczej poziom dolnej części tabeli PD, a z tymi zespołami Barca sobie radzi, mimo przeciętnej gry.

Ogólnie przez cały sezon grają jakoś dziwnie, najpierw obrona super, atak gorzej, potem odwrotnie. Są przebłyski świetnej piłki, ale polotu i magi to ja dawno nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Dokładnie, o to mi chodziło

Przynajmniej w Twoich słowach widzę obiektywizm

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
widocznie mu wystarczy to ze nie przegrali
a nie patrzy na rywali
nie patrzy na styl gry
itd.

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2008-04-10 16:08:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowanie do Turnieju...

Następny temat

Ronaldo - to juz koniec?

WHEY premium