SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

roku cwiczen...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


Rok ćwiczeń bez diety i bez siłowni aktualnie chodzę na siłkę ok 5 miechów(zdjęcia dorzucę później). Za niedługo ruszam z dietą i białkiem, zobaczymy co z tego będzie waga na zdjęciach 60-61 kg Czekam na pocisk...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5410
ladnie tylko zwroc uwage na boczne brzucha bo srodek masz wyrzezbiony, a bok rosnie wraz z twoja masa a tak to tylko masa przed toba pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11022
Dobra klata, bic, tric, plecy, nogi... tylko fotki nie widać coś
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816






upsss sorry rozmiar trosze zaduzy:/

Zmieniony przez - defi_ns_vp w dniu 2009-04-17 15:05:02

Zmieniony przez - defi_ns_vp w dniu 2009-04-17 15:05:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18838
wróć za 20kg...

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
lol "za 20 kg" do 171 cm wzrostu?!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4805 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35431
j/w

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19334
to za 15kg

ogolnie nie jest zle, ksztalty masz dobre, teraz je zmasuj !!

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4805 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35431
Mi tam sie nie podoba. Za chudo jak dla mnie, rzezba jest ale na chudzince.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34206
matka zabije cie za olej kurva!!! ćwicz dalej i dowal miecha..

Zmieniony przez - piotrekzx w dniu 2009-04-17 16:21:52
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79357
jedynie brzuch dobry, ale przy tej wadze to nie dziwne, jestes chudy po prostu ;p
tak jak panowie wyzej, do******* miecha tak z 10-15 kg i wtedy zapodaj fotki..
znasz wymiary przed tym jak zaczales cwiczyc ? podaj wymiary aktualne ;p

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15919
brzuch fajny
a jak nei umiesz zrobic 20kg do wzrostu to urosnij 10cm i zrob te 20
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

celem przedstawienia sie ;)

Następny temat

MÓJ KOLEGA 16 LAT!!! 100% REAL

electro
Polecane artykuły