Ja w tego francuza jestem skłonny uwierzyć...
Vice, kaman, dałbyś film i dostałbyś SOGA!
Ilość wyświetleń tematu: 175017
"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9
Zapraszam serdecznie https://dreamslim.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness
jutro będzie lepiej przed szkołą zrobie plan z dziś żeby nie bylo ze się opierniczam 
"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9
"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9
ide pod prysznic a potem do szkoły od 14-19 będe wieczorem ELO! :)
"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9
Zapraszam do mojego dziennika ;)
http://www.sfd.pl/Pepin90_/_W_pogoni_za_masą_/_Cel_:80kg-t426648.html
to dobrze że masz, nie będe musiał dzwonic żebym wiedział ile masz w łapie
"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9
więc nie przesadzałem z ciężarem. no i strach bo dziś piątek 13

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły