wieczorem ogladajac mecz tenisa czy LM jem pizze, pozniej czipsy, czekolade, paluszk, popijam cola i nie przejmuje sie ze mi pojdzie tluszcz czy cos, bo BF mam akurat znikomy. Szybko tez obalilem teorie z filmu Super Size Me, gdzie koles przytyl w **** kilogramow, poniewaz calego miecha jadlem CODZINNIE w maku + kebaby i schudlem 2 kilo
podsumowujac ekto nie jest takie zle
Knife: ja bym w zyciu nie powiedzial ze wazysz +95kg, wygladasz duzo szczuplej. 90 tez bym Ci chyba nie dal. no wlasnie dlatego mowilem ze 4 tys kcal przy mojej wadze to tak akurat
Zobaczcie jak wyglada Pepis (PePoNeNt), 1cm wyzszy od Knife'a 3kg wiecej wagi, a roznica jest lekko mowiac drastyczna
