SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Blog / PODSUMOWANIE + ZDJECIA str. 34

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66615

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Musi byc lepsza, bo ta lemoniada do jak Knife napisał - płyn do mycia naczyń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
a to sie z mlekiem pije? bo skladowo to pod bulka podlatuje wiec jesli to sie z mlekiem pije to wezme czekolade i zniknie problem sklepu ktory ma ten smak a bialko kupuje whey protein hardcore muscletecha

bo patrze jeszcze golden finish, torrent i after shock ale wszystkie nieekonomiczne, bo w aw sa az 24 porcje..

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2008-11-30 16:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Białko Kaizena się spieprzyło w smaku.

Do smaku AW można przywyknąć, a Torrenta wystarczą 2/3 sugerowanej porcji.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
****a jesli aw sie pije z woda to niewyobrazam sobie smaku czekoladowego. a bialko jak juz mowilem biore na bank muscletecha. a smak aw byle jaki tylko nie czekolada. nie lubie sie rozdrabniac na 2/3 porcji. w styczniu/lutym sobie pojade caly jakis cykl na produktach muscletecha, zoabczymy czy sa cos warte...

dobra, zaraz zamawiam matixa ciasteczkowego i AW, tylko jaki smak? aplle melon czy lemoniada?? pomozcie


dobra wzialem plyn do mycia naczyn, jablko i melon jakos do mnie nie przemawia

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2008-12-01 13:17:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
WYPIS Z DNIA 01.12.2008r.

Przysiad ze sztangą:

40x10
60x6
80x4 - kontuzja
95x2
110x1
125x1 Rekord!
130x1 REKORD! (poprzednio 120x1/1)



Wyciskanie sztangi na płaskiej:

55x10
75x10
95x6
115x1
100x4
90x6
80x10

Wyciskanie hantelek na skosie:

25x10
31x10
35x10
37x10

Rozpietki na bramie:

12,5kg x 10
15kg x 10
15kg x 10

Uginanie ramion ze sztanga prosta stojac:

30x12
40x10
50x8 + od razu 40x6


Uginanie ramion na wyciagu:

6 sztabka x10
6 sztabka x10
6 sztabka x10


Odnosnie treningu: dzisiaj nie moj dzien, wsyztsko zaczelo sie od kartkowki na uczelni i od mandatu 200zl i 6pkt karnych od strazy miejskiej, na silownie poszedlem niewyspany, po kawie ktora nic nie dala:/ no ale do rzeczy. na poprzednim treningu siadow usiadlem ze 120kg i zanim "asekuranci" zdjecli to ze mnie to chwile trwalo i cos musialem sobie naciagnac, poniewaz dzis juz przy 80kg cos mnie strasznie zaklulo w dolnym odcinku ledzwiowym i niestety nie moglem sie nawet schylic zbey nalozyc ciezar na sztange;/ ale wiedzialem tez ze jelsi dzis nie polece z siadami na rekord to bedzie po ptakach bo kontuzja na drugi dzien i tak murowana. zbralem sie w sobie, zaciagnalem pas najmocniej jak sie da i z bolem robilem kolejne serie, im wiekszy ciezar tym mniej bolalo. 125 gleboko z asekuracja knife'a poszlo niezle z zapasem, natomiast 130 mialem do wyboru poleciec plytko i wstac sam , lub gleboko liczac na pomoc, wybralem opcje nr 2 czyli usaidlem gleboko i knife lekko mnie wypchanl z dolu a dalej wstalem sam. gdyby nie te plecy jestem pewien ze 130 poszlo by w miare na luzie.. no ale nie dyskutuje sie o tym co by bylo gdyby tylko co jest.. po siadach zrezygnowany ale z reokrdem uszylem na sztange, bez rewelacji, 115 jak wczensiej, z trudem, ale pozniej w dol lecialo mi sie dobrze. na hantlach dalem rade duzo wiecej niz zawsze. biceps jako dodatek.. teraz przerwa w siadach do konca tygodnia, z martwego rezygnuje calkowicie do odwolania bo to on przyczynil sie glownie do moich problemow z plecami:/ jutro trening barkow, czuje moc wiec zoabcyzmy co bedzie, suple powinny dotrzec za 2-3 dni wiec bedzie lepsza regeneracja, tym czasem ja sprobuje jakos wyleczyc plecy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Te 125-130 kg w siadzie to i tak jest sporo, biorąc pod uwagę staż w siadach

Przykład NITRO - doszedł do jakichś 145 kg, ale po wielu miesiącach.

Grunt, żeby plecy były zdrowe, koniecznie do lekarza w końcu na diagnostykę. Zdrowie ważniejsze niż siłownia

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wczoraj o 15 zamoiwlem bialko i aw w sklepie internetowym, dzis o 8 rano dzowni kurier z gls ze jest w szczecinie i o ktorej bede w domu, umowilismy sie miedyz 12-13, 13 paczka w domu, takie cos to ja rozumiem, na pewno jescze cos z tamtad zamowie bo 14 zl za wysylke, wszystskie smaki aw i matrixa do wyboru i na drugi dzien rano suple w chacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
no w siadzie ładnie z ciężarami w góre jedziesz, ale spokojnie niedługo zaczną sie schody za co ci mandat do***ali?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomozcie w sprawie treningu

Następny temat

Czy nie za dużo cwiczen?

WHEY premium