SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Blog / PODSUMOWANIE + ZDJECIA str. 34

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Dobrze, niech bedzie, w lutym bede mial szesciopak na zamowienie, z dedykacja dla Ciebie i to w trakcie robienia masy zeby nie bylo ja narazie uwazam ze moge jesc co chce i ile chce i nie przytyje, bo jak inaczej wyjasnic to ze moge jesc caly miesiac w fastfoodach 5 rzazy dziennie a efektem jest to ze np schudne kilogram? bo ja nie potrafie tego wyjasnic... uciekam do pracy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczęściarz. Gdybym ja się stołował miesiąc w mcdonald's to miałbym już miażdżycę (brzuch na jaja spada i je miażdży)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
A to taki sylwestrowy bonus.. tak wygladam po litrze wodki, o 4 rano

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O dzieki przystojniaku, jestem zaszczycona

A ten krzyż to po co?

Morales, niewypominajac, poczekamy 16lat https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img]. kurcze jak spotkalam sie ostatnio z kolegami z klasy to jeden wiekszy od drugiego, a takie chudzinki z nich byly. Tylko jeden! zostal przy swojej sylwetce z mlodosci . kurcze jak spotkalam sie ostatnio z kolegami z klasy to jeden wiekszy od drugiego, a takie chudzinki z nich byly. Tylko jeden! zostal przy swojej sylwetce z mlodosci . kurcze jak spotkalam sie ostatnio z kolegami z klasy to jeden wiekszy od drugiego, a takie chudzinki z nich byly. Tylko jeden! zostal przy swojej sylwetce z mlodosci [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/s045.gif" alt=""/>


Moj malzonek caly czas sie cieszyl, ze nie tyje i pewnie jeszcze by sie tak cieszyl pare lat, ale zaczelismy cwiczyc w domu i robic sobie zdjecia i jak teraz patrzymy na jego zdjecie sprzed dwoch lat to nie chce sie wierzyc, ze on juz zaczynal byc misiowaty, chociaz oczywiscie jeszcze nie otyly, jeszcze wszyscy mowili ze on chudy to sobie moze jesc 700g tortu szwarcwaldzkiego na raz ...

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-01-03 13:39:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
WODYN , tu u DIDŻeja w dzienniku wydajesz mi się , swiadom swego wyglądu ( jest sporo mięsni , ale również tłuszczu), wiesz jak wygląda Twoj brzuch .
A to co inni gadają, ze uważasz , że wyglądasz zay***e mnie nie interesuje.Bo ja sama odbieram i analizuje TWoje wypowiedzi
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dee
ja potrafie wyjasnic

metabolicznie chorujesz po tym zarciu



Moralez

myslalem ze to sie nazywa "lustrzyca"



Obli:



eeee

napinanie miesni brzucha caly czas jest niezdrowe
zdrowe jest glebokie i powolne oddychanie "przeponowe"

widzialas sylwetki ludzi w ktorych kulturach nie liczy sie wciagniety brzuch i wypieta klata?
mowie o prymitywnych plemionach łowieckich

brzuch wystaje jakby byl wzdety , zdaje sie jakby mieli lekka lordoze a sa okazami zdrowia - niesprawni fizycznie sa szybko eliminowani przez nature




przodopochylenie miednicy najzdrowiej jest rozwiazac za pomoca
-uelastycznienia zginaczy bioder [np prosty uda]
http://www.getbodysmart.com/ap/muscularsystem/thighmuscles/anteriormuscles/menu/menu.html

-wzmocnieniem i skoordynowaniem prostownikow biodrowych [posladkowych i hamstringow] wykonujac np przysiady i martwe ciagi

http://www.getbodysmart.com/ap/muscularsystem/thighmuscles/posteriormuscles/menu/menu.html


1udowodniono ze wlasnie przysiady i martwe ciagi najlepeij rozwijaja miesnie brzucha pomimo iz daleko im do przypominania "brzuszkow"

ponadto rozwijaja je proporcjonalnie i koordynuja w przeciwienstwie do zwyklych cwiczen na brzuch - nadal cennych jako dodatek ale niekoniecznych

widzialem tez wiele razy jak przysiady i ciagi otrafia naprostowac hiperlordoze

[sam tez ja mialem bo trzymalem plecy zbyt prosto od malego , wypinalem klate itd, pozniej ze 2-3 lata uczylem sie jak sprawic by pjawila sie fizjologiczna kifoza , Ronniemu Colemanowi tez by takie cos sie przydało ale pewnie juz za stary natakie manewry]


PS

"oblioes" [miesnie skosne brzucha] sa bardzo niedoceniane w rehabilitacji pzodopochylenia miednicy i "historycznie" praktykuje sie cwiczenia ukierunowane na prosty brzucha
ale to inna historia

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miażdżyca to następne stadium po lustrzycy

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-01-03 13:57:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Patka

WODYN , tu u DIDŻeja w dzienniku wydajesz mi się , swiadom swego wyglądu ( jest sporo mięsni , ale również tłuszczu), wiesz jak wygląda Twoj brzuch .

a co za roznica w jakim temacie ?



A to co inni gadają, ze uważasz , że wyglądasz zay***e mnie nie interesuje.Bo ja sama odbieram i analizuje TWoje wypowiedzi

ciesze sie

ale to tylko anonimowa dzieciarnia nie znajaca sie na ludziach, a tak w ogole to krzykacze z ADHD wiec nie ma co oczekiwac pozytywnych komentarzy[szczegolnie ze to ich jedyny sposob by zablysnac], jak juz nie maja jak sie uczepic to sie uczepia charakteru ktorego przeciez nie znaja

inne cele - to przekracza pojecie tylko najbardziej niedojrzalej czesci spoleczenstwa

tak w ogole to w wieku 16-18 lat bylem chyba najglupszy w zyciu
testosteron uderzal do glowy i troche wody uplynelo w Czarnej Hańczy zanim zszedlem na ziemie i przestalem myslec ze za pare lat bede MrOlympia PLUS najsilniejszym czlowiekiem Wszechswiata i Okolic

wiec po czesci rozumiem fanatykow kulturystykiw tym wieku




moja "biologiczna filozofia" zaklada ze troche sadla musi byc

w naturze trudno spotkac zwierzeta czy ludzi "na rzezbie" bf ponizej 10% i chyba o czyms to swiadczy [rekinow i kałamarnic nie licze ]


moda sie zmienia ALE

osobiscie bardzo rzadko spotykalem kobiety lubiace widok "rzezby".. no chyba ze brzucha ale średniej - bes masy detali

i czym dalej na wschod tym bardziej uznanie budzi wlasnie tłusty człowiek ... "Kultura Sumo"



Morales

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-01-03 14:10:19

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wodyn, masz racje, tylko ze ja mowie o stanie posrednim miedzy sztucznym napieciem miesni brzucha , ograniczajacym oddychanie, a trzymaniem ich wywalonych do przodu - co robi duza ilosc ludzi. Zobacz jak wiele osob nieswiadomie staje: brzuch w przod -siodelko na plecach.
Miesnie brzucha odpowiadaja za prawidlowa postawe nie moga byc rozciagniete i ich sila powinna byc w rownowadze z sila miesni w odcinku ledzwiowym. Co oczywiscie przysiad i MC zapewniaja

Dee Jey spojrzałam do ksiazki o wadach postawy, z cwiczen dodatkowych w czasie rozciagania oczywistym ze musisz rozciagac plecy bardzo dokladnie i poswiecac temu min 5 min dziennie na dolny odcinek, ale tez robic cwiczenia zwiekszajace ruchomosc odcianka ledzwiowego. W twoim wieku jeszcze masz szanse pozbyc sie wady zupelnie


Wodyn tak przeczytalam o typie urody, wez pod uwage, ze to co jest "piekne" wynika nie z prawdziwego - zdrowego wzorca urody a bardziej z dowodu zamoznosci. Ludzie otyli wszedzie poza krajami rozwinietymi sa ludzmi zamoznymi i dlatego ktos otyly jest osoba pozadana. I zasadniczo przyroda nie oczekuje dlugiego zycia , tylko dozycia czasu prokreacji i odchowania przychowku. A wsrod ludzi pierwotnych zaleznie od miejsca zamieszkania i sklonosci genetycznych spotykami i chudych i grubych, afrykanie sa w wiekszosci bardzo chudzi, mieszkancy wysp polinezjii itd otyli.

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-01-03 14:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Obli: o 4 rano nie myslalem co robie wiec zdjelismy z kolega krzyz ze sciany i zorbilismy sbie z nim zdjecie

A co do wady postawy to u mnie juz dawno temu stwierdizli lordoze ledzwiowa oraz lekka skolioze, wogole lekarz powiedizal z enie powininem podnosnic wiecej niz 10kg z ziemi, a jak zaczalem robic martwy i wszedlem juz na ciezary 140+ to mnie dopiero do pionu postawilo, teraz mam miedzy prostownikami taki row marianski ze koniec swiata ale to musze dobrze stanac zbye bylo widac.. a ze burzch dopiero teraz dostal ksztaltow to znowu sie lordozowo zrobilo... na szczescie tragicznie to nie wygadla, i skoro mowis zze rozciaganie 5min dziennie , to moge sie poswiecic wieczorem, pozatym od nowego tyg bede raz w tyg minimum na basen smigac, ale chyba raz tylko zebym masy nie stracil

Wodyn: metabolicznie chorujesz po tym zarciu
co to znaczy??


ja bym chcial miec sylwetke taka jak tearz, tylko dolozyc jeszcze 15kg, i wyciac zbedne 5, jakbym wazyl 90kg , samych miesni, zero tluszczu przy 180wzrostu to by bylo pieknie


edit: tutaj mialem krate na brzuchu





Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2009-01-03 15:15:12
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomozcie w sprawie treningu

Następny temat

Czy nie za dużo cwiczen?

WHEY premium