SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HST bez martwego, przysiadów. Jest sens?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14703
witam,
z racji tego ze jestem 2 miesiace po operacji kolana nie moge wykonywac cwiczen ktore je obciazaja i niestety martwy i przysiady odpadają :(. Czy w takim wypadku oplaca sie robic HST?

"Kto chce wygrać już jest bliski zwycięstwa"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
Masz racje.
Przekonales mnie.
To nie wybor miedzy cwiczeniem zlozonym a izolowanym ale miedzy dwoma zlozonymi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
Tak samo jakby Ci sie oplacalo albo i nie robic inny trening.
Lepiej robic niz nie robic nic mi sie wydaje.
A i tak HST jest najlepszy na mase, nawet bez tych cwiczen.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
WIADOMO ZE MA SENS!

PODCIAGANIE
WYCISK NA LAWCE PLASKIEJ
WIOSLOWANIE HANTELKA
UGINANIE RAK ZE SZTANGA NA BICEPS
WYCISK ZZA BARKOW
DIPS

Ja bym bazowal na tych cwiczeniach i na takim planie

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
Wioslowanie jednym hantlem to bym sobie darowal.
Zajmuje 2 reazy wiecej czasu niz wioslowanie sztanga a efekty te same.
Tak jak kolega wyzej.

Rob dipsy, podciaganie na drazku, wyciskania, wioslowania, wyciskanie na barki i bedzie ok.
Sam kiedys tak cwiczylem i doszedlem do niezlych wynikow (jesli chodzi o gore). Dopiero rok temu dodalem przysiady i MC tak naprawde.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20174
mam taka sama sytuacje i jade juz 3 hst i jestem zadowolony z efektow. Fakt troche poszlo 1.5 cm w pasie ale niedlugo to zredukuje. Ja bazuje na Wycisk 15 stopni (czasami jak power do dorzucam skosna i waskim uchwytem) wiosło barki zza glowy (na suwnicy wiec bezpieczne) dorzucam wyciag szerokim uchwytem na plecy i francuza i ugonanie bicepsa chwytem młotkowym.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
barki zza glowy (na suwnicy wiec bezpieczne)

Wcale nie bezpiecznie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20174
bezpieczniej tak bedzie dobrze;) niz na zwyklej sztandze.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
jesli ze wzgledow zdrowotnych nie mozesz wykonywac tych cwiczen to mozna. hst bardzo dobry wybor.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5107
"Wioslowanie jednym hantlem to bym sobie darowal.
Zajmuje 2 reazy wiecej czasu niz wioslowanie sztanga a efekty te same."

Nie jestem przekonany.
Czasu duzo przez to nie stracisz, a wg mnie latwiej "dotrzec" do miesni stosujac wioslowanie polsztanga jednoracz lub ewentualnie sztangielka jednoracz. Sam kiedys dlugo bazowalem na wersji oburacz, ale duzo w ten sposob nie dzialalem. To na pewno kwestia podejscia, lecz jesli komus ta wersja nie odpowiadam, to polecam polsztange jednoracz. Swietne cwiczenie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
Rozumujac w ten sposob musialbym robic wiele innych cwiczen zeby "dotrzec" do miesnia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5107
Wiedzialem, ze sie przyczepisz .

Nie chodzi tu o izolacje. Wrecz przeciwnie. Sam robie to cwiczenie w ten sposob, ze po kazdym powtorzeniu odkladam sztange na ziemie, rozluzniam lopatke, biore wdech i wykonuje nastepne powtorzenie. Mialem na mysli bardziej to, ze dla kogos niewytrenowanego albo niezbyt przekonanego czy lubiacego wioslowanie sztanga, taka wersja jest jak zloty srodek.

Podam Ci prosty przyklad. Jeszcze w zeszlym roku bawilem sie w wersje chirurgiczne wioslowania polsztanga oburacz oraz klasycznego wioslowania oburacz. W obu nie przekroczylem 65-70kg. Po prostu nie lubilem tego cwiczenia. Teraz takie ciezary dzwigam w tej samej liczbie powtorzen, ale jedna reka. Wciaz sporo musze dolozyc, zeby byl to naprawde dobry wynik, ale rezultaty masowe sa nieporownywalne.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch co robic??

Następny temat

Problem ćwicze i nic efektów

electro
Polecane artykuły