SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
Chciałbym aby ktoś mi pomógł z planem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
Witam
Ćwiczę tym planem od tygodnia i wydaje mi się że jest za mało intensywny i za krótki.Proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
staz jaki masz?? wiek jaki??

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
PONIEDZIAłEK (KLATKA,BICEPS,TRICEPS)

1.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 4(10,8,6,6)2.ROZPIĘTKI NA MASZYNIE 3(10,8,6)
3.WYCISKANIA POZIOME W SIADZIE NA MASZYNIE 4(10,8,6,6)

1.UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM: 4(12,10,8,6)
2.UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU”: 4(12,10,8,6)

1.PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 4(12,10,8,6
2.POMPKI NA PORĘCZACH: 3(6)
3.POMPKI W PODPORZE TYŁEM: 3(10,8,6)

SRODA (BARKI,GRZBIET)

1.Wyciskanie sztangi sprzed głowy/ZZA GłOWY 4(12,10,8,6)
2.Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3(12,10,8)
3.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3(12,10,8)

1.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) 3(MAX)
2.PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3(12,10,8)
3.PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 3(12,10,8)
4.ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT): 3(MAX)

PIATEK (NOGI,BRZUCH)

1.SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ: 4(25)
2. UNOSZENIE NÓG W PODPORZE 3(MAX)

1.PRZYSIADY NA SUWNICY SKOŚNEJ(HACK-MASZYNIE): 4(12,10,8,6)
2.PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE: 3(12,10,8)
3.UGINANIE NÓG W LEŻENIU: 3(12,10,8)
4.WSPIECIA NA PALCE W STANIU: 3(MAX)\

MOJ STAż TO 6 MIESIECY
CEL :MASA
PROSZE O POMOC
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403232
Poczytaj o FBW To bedzie najlepsze wyjscie dla ciebie

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
Czyli trening MASS Michała ? czy po prostu fbw?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 1849 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208796
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
Ten będzie dobry ? \Chciałbym na każdej sesji trenować ten sam trening.Sprobuje ułożyć i wrzucę.

A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku 2s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- Military press 2s
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu 2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s
- Unoszenie z opadu 2s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 1849 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208796
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
Ktoś się wypowiadał,że jest za słaby ale wątpie. Przystąpie do tego treningu,choć jest prosty.Chciałbym jakiś bardziej skomplikowany. Macie coś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
Postanowiłem tym. OK.>?
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3(10,8,6)
Barki:
- Wyciskanie sztangi 2(10,8,6)
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2(max)
Plecy:
- Martwy ciąg 3(10,8,6)
- Podciąganie na drążku nachwyt 2(max)
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie na maszynie 3(12,10,8)
+ lydki wspiecia na palce 2(max)
- Uginanie nóg w leżeniu 2(12,10)
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2(10,8)

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3(12,8,6)
Barki:
- Military press 2(12,8)
Tricepsy:
- pompki tyłem 2(12,8)
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2(10,8)
- Unoszenie z opadu 2(10,8)
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 3 (12,8,6)
- Uginanie nóg w leżeniu 2(12,10)
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2(10,8)
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403232
W sumie jak juz kopiujesz z artu to troche bardziej polecam ten w ktorym zaczynasz od nog

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan masowy - co o nim sądzicie?

Następny temat

mass - piotrek695

Shoty
Polecane artykuły