Witam wszystkich jestem nowy i mam kilka pytań.
Dane:
wzrost:184 cm
waga:68 kg
wiek:w maju 15-ście
na klatke biorę 45 kg :((
Od ponad dwóch miesięcy chodzę na siłownie.Mamy z kolegami dobry plan,ćwiczymy 4 razy w tygodniu.Od chyba miesiąca zaczeliśmy ćwiczyc na masę.Jakie polecacie ćwiczenia na siłe i mase,wy się znacie.Na początku jak zaczęłem chodzić to brałem 35 kg na klte.Teraz 45 i żeźby troche nabrałem biceps i klatka.za tydziń chcemy kupić odżywki.Mięsieczny wydatek 50 zł.macie jakieś wskazówki?z góry dzieki ;))Pozdro
Dane:
wzrost:184 cm
waga:68 kg
wiek:w maju 15-ście
na klatke biorę 45 kg :((
Od ponad dwóch miesięcy chodzę na siłownie.Mamy z kolegami dobry plan,ćwiczymy 4 razy w tygodniu.Od chyba miesiąca zaczeliśmy ćwiczyc na masę.Jakie polecacie ćwiczenia na siłe i mase,wy się znacie.Na początku jak zaczęłem chodzić to brałem 35 kg na klte.Teraz 45 i żeźby troche nabrałem biceps i klatka.za tydziń chcemy kupić odżywki.Mięsieczny wydatek 50 zł.macie jakieś wskazówki?z góry dzieki ;))Pozdro
Krzysztof Piekarz