SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam.Ćwiczenia na siłę dla 15-sto latka ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
po 3) na klate wyciskasz 45kg, a na martwy 80kg 3x10... chcialbym zobaczyc jak ten martwy wyglada

Co ma MC do WL?
A ten "dobry" plan to też z chęcią zobaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
narazie przenoszę- bo ten temat nie zasługuje na to by być w tym dziale.
jeżeli chodzi o autora postu- to powinien podać przede wszystkim staż- choc domyślam się, że jest prawie zerowy, cele, możliwości sprzętowe, czasowe itp.

natomiast jeżeli chodzi o wątek ze sterydami- to trzeba powiedzieć, że zagrożenia związane z b. młodym wiekiem są po wielokroć wieksze.
oprócz prawdopodobieństwa wczesnego zapadnięcia na niektóre choroby z tym związane, dochodzi wyhamowanie potencjału- często nieodwracalne- jeżeli chodzi o możliwości rozwoju masy i siły- wiąże sie to przede wszystkim z zaburzeniem prawidłowego rozwoju hormonalnego i związanych z tym pewnych cech, ktore ujawniają sie w póżniejszym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2015
No dobry.Szukaliśmy ćwiczeń na kulturystyka i dopisywaliśmy.mówiłem jak co to przesuń do innego.Na fakcie 45 na klatke raz,na martwy ok 120 też na maxa.Widziałem poprawnie jak się robi i nie mam nić sobie do zarzucenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2015
Staż 2,5 miesiąca.ławka,modlitewnik i do brzuszków,drabinka,wyciąg własnej roboty.Reszta to obciążenia i 4 sztangi w tym jedna łamana.

To zapodajcie jakiś plan.

Zmieniony przez - 3Himek3 w dniu 2008-02-14 21:39:26

Zmieniony przez - 3Himek3 w dniu 2008-02-14 22:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7469
dla mnie poprostu dziwne jest to, ze ma siłe zeby na mc 120kg wziasc, a wl TYLKO 45kg . Zreszta na jego staz 2,5 miesiace to dosc duza sila , nie uwazasz? Powiem, ze przypomina mi sie ahtung czy jakos tak mu bylo co zakladal tematy "Złapałem wiatr w żagle" gdzie za kazdym razem twierdzil, ze wyciska 115.. Aha, jak sobie ukladalscie plan z kulturystyki? braliscie te co fajnie wygladaja? Podac Ci plan, moze jeszcze cwiczyc za ciebie? daj swoj plan do poprawy to Ci to zrobia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
No dobry.Szukaliśmy ćwiczeń na kulturystyka i dopisywaliśmy
Czyli plan raczej nie nadaje się do użytku.

Wklej go to zobaczymy i ocenimy ale i tak uważam że ten plan jest dla ciebie:
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html
Tym planem trenuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2015
na fakcie biore na martwy 120 kg,a na klatke 45.Nie mielismy kiedys taki stary plan koledzy którzy ćwiczyli od kilku lat (znaja sie na tym) i my dopisaliśmy kilka ćwiczeń.Ok dzisiaj jak bede na siłce to go przyniose przepisze i ocenicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Ok czekamy więc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2015
dzisiaj o 21,albo jutro będzie gotowy..Nie jestem tu na forum,żeby opowiadać bajki nie znam się na tym,dlatego piszę do Was :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
Ziom14
-jak więc do licha moe mu to wybić z głowy bo się boję o niego

co ty ???
powiedz mu że bardzo ci na nim zależy .

Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-02-15 20:49:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana planu treningowego

Następny temat

Brzuch jak kaloryfer

WHEY premium