SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam.Ćwiczenia na siłę dla 15-sto latka ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3072
nie radze robić zbyt cięzkich ćwiczeń na grzbiet. Sam mam 15 lat i lepiej nie ryzykuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
Siemka nie umiem pisać nowych postów więc napisze to tu:) hyba nikt się nie obrazi:) muj kumpel ma 16 lat około 168cm i 65 kg wagi nie ma żadnego stażu na siłowni i chce się on wziąść od razu za metke wiem że jest to bardzo grozne zwłaszcza w jego wieku straszyłem go ginekomstią,i innymi skutkami ubocznymi związanymy z tym preparatem jak więc do licha moe mu to wybić z głowy bo się boję o niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2015
Głupi jak mój kolega w moim wieku ćwiczy tylko na klate i sterdydy 150 bierze i co z tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Ziom14 trochę to pytanie takie...gejowskie (bez obrazy) Jak głupi to niech bierze jego zdrowie.
Do autora poczytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Do tego posty podwieszane na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2015
Dzięki kolega za link poczytam ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Jak chce metke to mu powiedz że 40 latek może pociągnąć i padnie na jakieś choróbsko związane z braniem koksu w tak młodym wieku, do tego meta w tym wieku mu może wyżreć mózg i będzie agresywny(to raczej bajka, ale trzeba go postraszyć ), do tego jest to nielegalne i można posiedzieć. Niech najpierw idzie na siłkę, nie od razu rzym zbudowano, koks nie jest dla przyśpieszania wzrostu tylko raczej do przesuwania granicy nieco wyżej(ale prawda jest taka że mało kto osiąga granicę własnego ciała - wcześniej lepiej zarzucić koksik nie?)

Aha, jeszcze jedno, powiedz jeszcze że meta powoduje natychmiastowe zrośnięcie się nasad kości i nie będzie możliwości żeby urósł więcej. Jak chce być niski, napakowany i mieć problemy ze zdrowiem to droga wolna.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2008-02-14 15:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
dzieki pokaże mu ten post:) i hyba z tego on zregunuje dzięki chłopaki a puki tak sie nam fajnie gada to zadam jeszcze jedno pytanie czytałem w internecie że kreatyny nie można z mlekiem ale nie pisało dlaczego może wy mi powiecie?:) dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Z tego co się orientuję mleko przyśpiesza rozpad kreatyny na karnitynę(chyba dobrze napisałem) co jest dosyć nieciekawe dla zdrowia i osłabia efekty. Dlatego powinno się unikać picia mleka w godzinach brania kreatyny. Ja czekam jakieś 3 godziny po wzięciu kretki zanim piję mleko, mam nadzieję że to wystarczający odstęp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
dzięki chłopaki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7469
Do Autora
po1) nie ten dział
po 2) chcialbym zobaczyc ten wasz dobry plan
po 3) na klate wyciskasz 45kg, a na martwy 80kg 3x10... chcialbym zobaczyc jak ten martwy wyglada .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana planu treningowego

Następny temat

Brzuch jak kaloryfer

WHEY premium