Tutaj głównie kieruje swoje pytanie do georga(nie wiem czy dobrze odmieniłem:>)ale nie tylko. To jest mój plan FBW już po konsultacji. Mam jednak pewne pytanie odnośnie serii na niektóre partie.
1DZIEŃ:
Klatka:
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 3s
Barki:
Wyciskanie sztangi zza głowy 2s
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2s
Triceps:
Wyciskanie "Francuskie"sztangi 2s.
Plecy:
Podciąganie na drążku 2x max
Martwy ciąg 2s
Nogi:
Przysiady ze sztangą 3s
Uginanie nóg w leżeniu 2s
Biceps:
Uginanie ramion stojąc podchwytem 2s
2DZIEŃ:
Klatka:
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 3s
Barki:
Wyciskanie sztangielek 2s
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 2
Triceps:
Pompki na poręczach 2x max
Plecy:
Podciąganie na drążku 2x max
Wiosłowanie sztangą 2x10
Nogi:
Prostowanie nóg w siadzie3s
Stawanie na palcach ze sztangą 2x max
Uginanie nóg w leżeniu 2s
Biceps:
Uginanie ramion ze sztangielkami (uchwyt młotkowy)2s
3 DZIEŃ: oczywiście tak jak dzień 1
Czy nie jest tych serii za dużo przykładowo na nogi i barki?? w których mam w sumie tygodniowo aż 12 serii :> a to jest chyba stosunkowo mała grupa mięśni. Oczywiście plan mi się bardzo podoba ale nie wiem czy mam nim ćwiczyć czy coponiektóre ćwiczenia poobcinać lub zmniejszyć ilość serii?
Zmieniony przez - Jacob89 w dniu 2007-12-16 13:40:50
Zmieniony przez - Jacob89 w dniu 2007-12-16 13:41:19
1DZIEŃ:
Klatka:
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 3s
Barki:
Wyciskanie sztangi zza głowy 2s
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2s
Triceps:
Wyciskanie "Francuskie"sztangi 2s.
Plecy:
Podciąganie na drążku 2x max
Martwy ciąg 2s
Nogi:
Przysiady ze sztangą 3s
Uginanie nóg w leżeniu 2s
Biceps:
Uginanie ramion stojąc podchwytem 2s
2DZIEŃ:
Klatka:
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 3s
Barki:
Wyciskanie sztangielek 2s
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 2
Triceps:
Pompki na poręczach 2x max
Plecy:
Podciąganie na drążku 2x max
Wiosłowanie sztangą 2x10
Nogi:
Prostowanie nóg w siadzie3s
Stawanie na palcach ze sztangą 2x max
Uginanie nóg w leżeniu 2s
Biceps:
Uginanie ramion ze sztangielkami (uchwyt młotkowy)2s
3 DZIEŃ: oczywiście tak jak dzień 1
Czy nie jest tych serii za dużo przykładowo na nogi i barki?? w których mam w sumie tygodniowo aż 12 serii :> a to jest chyba stosunkowo mała grupa mięśni. Oczywiście plan mi się bardzo podoba ale nie wiem czy mam nim ćwiczyć czy coponiektóre ćwiczenia poobcinać lub zmniejszyć ilość serii?
Zmieniony przez - Jacob89 w dniu 2007-12-16 13:40:50
Zmieniony przez - Jacob89 w dniu 2007-12-16 13:41:19
Krzysztof Piekarz