SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co jest nie tak (efekt odwrotny)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
Ahinsa ameryki nie odkryłaś...

tylko WODA w zależności od Diety (1,5L - 3L) + zielona herbata (1 na dzień)
więc nad tym nie ma co dyskutować (tak było jest i będzie) natomiast picie podczas jedzenia i zaraz po jest niezdrowe... masz napisane wyżej dlaczego (przykłady userów i artykuł )

więc nie wiem o co ci chodzi

pozdrawiam

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
No przeciez napisalam, ze nie nalezy pic podczas posilkow ale ogolnie trzeba duzo pic. Dlatego nie wiem o co ci chodzi ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5319
misterio, a dobrze obliczyłeś zapotrzebowanie kaloryczne na dzień, bo wydaje mi się, że trochę jest zaniżone, chyba że cwiczysz bardzo mało na redukcji, mały jesteś i masz wolny metabolizm .
Dla mnie bilans bliski zero przy 4 po 40 min. aerobach w tygodniu i siłowni 5 razy w tygodniu po 1h wynosi ponad 2900, a duży nie jestem i mam średnią przemianę materii.
Chleb mieszany zastąp razowym, tym ciężkim, a nie "razowym" dmuchanym, na ostatni posiłek lepszy będzie twaróg chudy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30337
arakus zapotrzebowanie mam dobrze wyliczone mój wzrost to 174 cm. A zzapotrzebowanie wyliczyłem 79,5kg *24*1,2=2290-90=2200.
Z racji tego że ejstem początkujący to act +abs popoludniu a z rana na rowerku jeździłęm 1h
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5319
Sorki misterio.
w każdym razie warto obliczyc zapotrzebowanie na podstawie tego tematu:
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Dwie metody, a wyniki mogą wyjśc całkiem odmienne...

Zmieniony przez - arakus w dniu 2007-08-05 14:18:59
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10308
Idź na low-carb żeby węgli było nie więcej niż 100 gram i po sprawie.

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
a może błąd w pomiarach lub właśnie nazbierało ci się bąków jak szamiesz jajka serki i w końcu dojdzie do eksplozji!! ale nie tak bez żartów nie wierzę ze mogłeś przytyć !! i to po jednym dniu!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1515
Dla dokładności mierz talie na czczo. wyrzuć z diety pokarmy mączne ( powodują zatrzymywanie sie wody pod skórą). zastap je warzywami i owocami, zjadaj chude białko. nie jedz wędlin zawieraja mnóstwo sodu i soli, więc zatrzymują wode pod skórą. owoce tylko do pory treningowej. zawieraja cukier który spalisz podczas treningu. nie przesadzaj z aerobami, skróć przerwy miedzy seriami.spróbuj w ten sposób może

Wymagajcie od siebie choćby nikt od Was nie wymagał

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tunczyk w puszce (w oleju) po otwarciu

Następny temat

Tłuszcz czy węglowodany.

electro
Polecane artykuły