Szacuny
2
Napisanych postów
132
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
3119
witam,od poltora roku cwicze na silowni-probuje nabrac masy.Mam jeden problem gdyz w wakacje tak jak tysiace innych polskich studentow wyjezdzam w celach zarobkowych za granice:P no niestety po ostatnim wypadzie strasznie sie wysuszylem:( niestety ciezko jest tam trzymac jakas stala diete,dodtego dochodz zmeczenie,brak treningu- wiec moje pytanko brzmi- co jesc aby nie tracic wagi??
Życie to nie bajka każdy o tym wie,
Bajkę można powtórzyć, życia już nie
Szacuny
14
Napisanych postów
1268
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11409
bialko warto wziasc,czasem trudno dostarczyc je z pozywienia
jakiegos gainerka tez mozesz brac, chociaz wegle dosc latwo dostarczyc z pozywienia
no i warto miec zawsze pod reka oliwe, dla podbicia kcal
Szacuny
20
Napisanych postów
2038
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
31063
mądry się odezwał, ma wp*****lac fast foody?, zastanow sie co gadasz, jak jestes ekto to jedz co 2-2,5h posilko ktore zawieraja mniej wiecej taka sama ilosc bialka jak i wegli, jedz duzo
Szacuny
2
Napisanych postów
109
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1534
Lepsze już są fastfoody niż niedobór kaloryczny. Wcinając same hamburgery przynajmniej utrzymałby wagę, a jedząc 1000-1500 kalorii ze zdrowych produktów to tak wychudnie, że nikt go nie pozna.
Szacuny
2
Napisanych postów
132
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
3119
no to widze ze rozwiazanie mojego problemu wcale nie jest takie proste:)glosy sa podzielone,osobiscie nie przepadam za fast foodami ale czasem sie skusze:)bo nie chce powiekszac miesnia piwnego ;P
Życie to nie bajka każdy o tym wie,
Bajkę można powtórzyć, życia już nie
Szacuny
34
Napisanych postów
1669
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
40418
nieeee, żadnych fast foodów
raz wytworzona komórka tłuszczowa pozostaje już do końca życia
więc po co Ci to ??
jedz wszystko to samo co tutaj, żadna filozofia
i postaraj sie o dobrą regeneracje
i tyle
Szacuny
2
Napisanych postów
109
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1534
Jeśli nie przekroczy swojego zapotrzebowania na kalorie, to NA PEWNO się nie otłuści choćby nie wiem co jadł, natomiast jeśli nie będzie ćwiczyć, będzie jadł dobre produkty to jeśli przekroczy zapotrzebowanie to i tak się otłuści, jednak podejrzewam, że przy zdrowym jedzeniu problem będzie raczej w niedoborze kalorii.
Trzeba też wziąć pod uwagę, żeby przywieżć jak najwięcej kasy. Kupując same najlepsze, najzdrowsze jedzenie wiele do domu nie przywieziesz...
Podsumowując: skoro nie będziesz mógł ćwiczyć, to Twoim najważniejszym zadaniem będzie utrzymać bilans kaloryczny w okolicy zera, żeby waga się nie zmieniała. Jeżeli Ci się to nie uda:
- w przypadku nadmiaru kalorii przy braku aktywności fizycznej wszystko pójdzie w bebech, choćbyś nie wiem jak zdrowo się odżywiał;
- w przypadku niedoboru kalorii schudniesz.