SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co jesc gdy ciezko o dobra diete??(masa)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40418
tak, lekkie dbanie o odżywianie polegające na wp*****laniu hamburgerów, super :-/
wiadomo że tam nie będzie tak samo jak tutaj
ale i tak powinno udać mu sie jeść w miare NORMALNIE

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
zawsze jest sens jeść zdrowo i dobrze zbilansowanie bo po fast foodach można być chudzielcem z oponą na brzuchu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie mowilem o fast foodach ale o normalnym odzywianiu bez scislych schematow . dlatego mowie ze ogolny przekaz zeda byl dobry tylko troche przesadzil
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
bez ścisłych schematów to mogą się bawić osoby z dużym doświadczeniem w odżywianiu , bo niektórzy nie licząc mylą się nawet o 50%


jak jesz schematem to często nie wiesz czy robisz mase czy redukcje

pzdr

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3119
Gringoo z ta siłka to nie wiem jak będzie bo w tym roku jadę po raz pierwszy do Australii i nie ma zielonego pojęcia jak tam wyglądają te sprawy zarówno jeżeli chodzi o siłownie jak i ich jedzenie.Wcześniej bylem w Stanach i tam mi sie udało utrzymać a nawet zwiększyć wagę ale po Anglii już nie było tak różowo czego chce uniknąć w tym roku bo nie po to tyle chodzę na siłkę żeby wyjechać i wszystko zmarnować...

Życie to nie bajka każdy o tym wie,
Bajkę można powtórzyć, życia już nie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40418
wszystkiego nie zmarnujesz, jest coś takiego jak pamięć mięśniowa, więc powrócenie do starej formy zajmie Ci mniej czasu niż zrobienie jej od nowa

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3119
no to mnie pocieszyles teraz:)

Życie to nie bajka każdy o tym wie,
Bajkę można powtórzyć, życia już nie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3119
a co z białkiem jest sens targania go ze sobą czy może to nic nie pomoże i tylko szkoda kaski?dziś na siłowni dowiedziałem się że i tak stracę parę kilo bo na pewno będę oszczędzał tam na jedzeniu(pewnie tak) i białka sie nie płaca zabierać bo to nic nie da!czy to prawda?



Zmieniony przez - arrzua w dniu 2007-06-09 00:02:49

Życie to nie bajka każdy o tym wie,
Bajkę można powtórzyć, życia już nie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3119
hmm widze ze jednak nikt nie ma jakis rad dla mnnie? a moze zainwestowac w jakis antykatabolik? jak tak to jaki?

Życie to nie bajka każdy o tym wie,
Bajkę można powtórzyć, życia już nie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11409
bialko warto wziasc,czasem trudno dostarczyc je z pozywienia
jakiegos gainerka tez mozesz brac, chociaz wegle dosc latwo dostarczyc z pozywienia
no i warto miec zawsze pod reka oliwe, dla podbicia kcal

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty ktore mozna jesc codziennie oraz ich ilosci.

Następny temat

prosze o ocenę diety, 115 kg

electro
Polecane artykuły