SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o plan bez ćwiczen na nogi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 337
Cześć. Chodzi mi o plan na mase oprocz nog. Mam 15 lat i ile powinienem ćwiczyc w tyogdniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 337
No dobra... To nie wiem. Ale chociaz powiedzcie czy ten tening ktory podałem moze byc? Bo znalazłem go w necie... Bo cwicze 6 - 7 dni w tygoniu i postanowiłem zrobic prawdziwy trening z regernacja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12789
A czemu "oprócz nóg" a nie np. "oprócz rąk"?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 337
hehe nogi mam dobrze rozwinięte... a chce jeszcze troszke urosnąc...:):P na nogi mi wystarczaja w szkole biegi:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 337
I DZIEŃ - KLATKA

1. wyciskanie na płaskiej 12-10-10-8
2. wyciskanie na skosie w górę 12-10-10-8
3. butterfly 12-12-12

II DZIEŃ - PLECY

1. ściąganie drążku wyciągu górnego szeroko do klatki 12-10-10
2. przyciąganie drążku wyciągu do pasa 12-10-10 -8
3. ściąganie drążku wyciągu górnego za kark 12-10 -10
4. wiosłowanie hantlem jednorącz 12,12,12
5. wyprosty tułowia 4s

III DZIEŃ - RAMIONA

Biceps:
1. uginanie ze sztangą stojąc 12-10-8
2. uginanie z hantlami siedząc - 10-10-10
3. młotkowo 10-10-10
Triceps:
1. wąskie wyciskanie - 12-10-8
2. prostowanie na wyciągu 10-10-10
3. franc. jednorącz - 12-12-12

IV DZIEŃ - BARKI

1. unoszenie rąk w przód ze sztangą 12-12-12
2. unoszenie rąk na boki z hantlami siedząc 10-10-10
3. unoszenie rąk w opadzie tułowia z hantlami 10-10-10
4. podciąganie sztangi do brody 12-12-12

Czy był by to dobry plan oraz miedzy jakimi dniami zrobic regeneracje?
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
A co jak się trenuje na nogi, to się nie rośnie?>

Powiedz od razu, że niechce Ci sie.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4517
kazdy pisze ze ma za***iste nogi i nie musi cwiczyc, a jak ostatnio bylem na zawodach i same koksy mialem w kategorii, to kazdy mial wy***ana klate, lape i bary, a nogi jak kopciuszek

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 337
nie o to chodzi:) nei dosc ze chodze na silke...;] to jeszcze robei zawsze wieczoami cwiczenia... pompki, przysiady i 6 weidera;) to jak z tym planem moze byc??;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13912
chodzisz na siłkę to nie rób pompek i przysiadów wieczorem . . chyba ze w czasie treningu na siłce. . . rób nogi . .. nawet lekko ale rób. . .

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 337
A czemu nie moge robic wieczorem?? Chce wzmocnic swoja wytrzymałośc. A 6 weidera jade dopiero 7 dzien
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5645
Koleś rób nogi,silne nogi,silny facet,to jedna z najważniejszych partii,przemyśl to.Trening nóg daje bardzo silny impuls anaboliczny dla organizmu,np. ćwiczą sam biceps i ćwicząc biceps i nogi,bardziej urośnie Ci przy tej drugiej opcji.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15179
> to jeszcze robei zawsze wieczoami cwiczenia... pompki, przysiady i 6 weidera

O tak, pompkami i przysiadami w domu na pewno opedzisz trening nog...
Jak sie czyta takie ******ly to rece opadaja (a nie nogi).

Run Forrest, run!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o rozpiske planu

Następny temat

trening na sile.....

electro
Polecane artykuły