SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A 6 Weidera Kiedy??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4592
mam zaczac plan A 6 weidera i nie wiem o jakiej porze dnia wykonywac ten trening a mianowicie : cwicze planem HST i jak juz mam robic brzuszki na koncu treningu to po prostu nie mam sily. Przychodze po treningu do domu jem carbo i za 30min ryz z tunczykiem (okolo godz 20)po tym posilku najczesciej jem bialko na koniec dnia ( okolo godz 22) . Myslalem zeby ta A6 Weidera robic tak o godzinie 21 ( pomiedzy tymi posilkami) ale nie wiem czy to nie bedzie mialo wplywu na przyrost masy. Cwicze na mase

troche pomieszane ale napewno zrozumiecie o co chodzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Panie, co to za problem. Wstaje Pan z rana i na czczo prosze pana robi Pan A6W.Tyle.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4689
jesli masz dobre miesnie brzucha nie rob a6w a jak nie to rob z rana na czczo jak powiada elwisio

nie to,że podjudzam fakty stwierdzam rzeczywistość je potwierdza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 173 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3339
niom naczczo lub zaraz po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam pytanie dotyczace 6
Czy kolejnosc cwiczen ma duze znaczenie ?
robilem dzisiaj 5 dzien 3 serie i w 2 seri cos mi sie pomylilo i zrobilem cwiczenia w nieodpowiedniej kolejnosci i niejestem pewnien czy jednego nie ominelem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
edzio4 tak jest ważna!
"jesli masz dobre miesnie brzucha nie rob a6w a jak nie to rob z rana na czczo jak powiada elwisio "
Ja bym raczej powiedział: jeżeli masz dobre mięśnie brzucha to rób a6w(bo ten program na za zadanie wyrzeźbić mięśnie(aerobiczna)), a jak nie to rób coś na masę np: abs2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Roztępy, nie przecietne : P

Następny temat

maxymalny rozrost

WHEY premium