Michail:Ćwicze trzeci rok, z przerwami na wakacyjną prace.
Pierwsze 2 lata stosowałem trening 3dniowy.
Od pażdziernika 2006 zacząłem ćwiczyć systemem 4dniowym.
biliwiget: Mój szczegółowy poprzedni plan:
*Poniedziałek*
*Klatka*
1.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 4 serie 12-10-8-6pow
2.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej 4 serie 4x10
3.Rozpiętki na ławce płaskiej 4 serie 4x10
*Wtorek*
*Plecy*
1.Podciąganie na drążku szerokim uchwytem 4 serie max
2.Podciąganie sztangi w opadzie tułowia(Wiosłowanie)4 serie 12-10-10-8
3.Podciąganie sztangielki w opadzie 4 serie 4x10
*łydki*
4.Wspięcia na palcach w staniu 4 serie 4x15pow
*Czwartek*
*uda*
1.Przysiady ze sztangą na barkach 5 serii 15-12-10-10-10
*barki*
2.Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4 serie 12-10-10-8
3.Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4 serie 4x10
4.Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 4 serie 12-10-10-8
5.Unoszenie ramion w przód ze sztangą 4 seire 12-10-10-8
*piątek*
*biceps i triceps* superserie
1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 4 serie 12-10-8-6
2.Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 4 serie 20-15-12-12
3.Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem 4 serie 4x10
4.
Wyciskanie francuskie sztangi w siadzie 4 serie 4x12
5.Uginanie ramienia ze sztangielką w podporze o kolano 4 serie 4x10
6.Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 4 serie 4x10
Nie prowadziłem dzienniczka lecz zamierzyłem już o jego założeniu.
Moje obserwacje po tym treningu są następujące:
-Wszystkie mięśnie rozwijają się zadowalająco za wyjątkiem mięsni ramion.
Wizualnie są one nieproporcjonalne do reszty. Jestem wysoki (195cm) i mam długie ręce więc tych moim 44 cm nie widać.
Wywnioskowałem,że musze włożyc w nie wiecej pracy, żeby je ruszyć.
Proszę o jakieś propozycje jak to zrobić, dzięki z gory za odp
Pozdrawiam