SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobry trening na miesnie brzucha-prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
witam wałęnie jestem w trakcie diety redukcyjnej brzuch trenuje 6 wiedera za 10 dni koncze po nim zastosuje 10 dni przerwy i nastepnie chcia bym trenowac na mase(trening juz sobie uołozyłem zpomoca zyczliwych forumowiczow ditke sobie ułoze)
tylko mam problemy z ulozeniem dobrego treningu na miesnie brzucha
proisł bym o pdanie jakis linkow(zaintresował mnie trening ABS 2 ale post z tym treningiem nie zawiera zdjec i trudno mi jest sobie wyorazic te cwiczonka)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat215556/  <<abs 2

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
I jak działa A6W?
ABS II to będzie bardzo dobry wybór, lepszy niż 6 Weidera imo.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
mam kilka pytan ile razy w tyg wykonywac te cwiczonka ?
w pierwszym poziomie wykonuje:
25 powtorzen w srednim tempie(ok 1 pow na sek)
Wypchnięcia nóg w leżeniu
W leżeniu na plecach podłóż pięści wierzchem do góry po obu stronach kości ogonowej, podpierając biodra. Uniesienie bioder utrzymuje dolną część tułowia w prawidłowym ułożeniu: krzyż powinien spoczywać płasko na podłodze.
Podtrzymując pięściami biodra, unieś głowę i barki z ziemi, napinając mięśnie brzucha. Pozwoli to również zapobiec wyginaniu się grzbietu. Jeżeli nie masz dość sił, by unieść głowę i barki, unieś tylko głowę: lepiej zrobić pięć powtórzeń prawidłowo niż pięćdziesiąt nieprawidłowo!
Ułożenie początkowe ćwiczenia
Unieś nogi pół metra nad ziemię (z krzyżem leżącym płasko na ziemi). Ugnij odrobinę nogi w kolanach. Jeżeli unosząc nogi czujesz, że wyginasz grzbiet, unie. je wyżej lub zwiększ ugięcie w kolanach.
Właściwy ruch ćwiczenia
Zginając się w pasie, unieś nogi i biodra do ułożenia pionowego. Następnie wypchnij do góry biodra i nogi, jakbyś chciał sięgnąć podeszwami sufitu. Opuść biodra nadal utrzymując nogi w pionie, po czym odsuń je do pozycji początkowej. Każde powtórzenie ćwiczenia składa się z dwóch ruchów: podniesienia nóg i uniesienia ich w pionie.
ten opis jest troche zakrecony:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
powyzszy post jest do usuniecia
Jak dziła 6 weidrea?
jest dzis na 31 dniu treningu
i w pasie spadło mi od poczatku treningu (trenuje rano na czczo) z 93cm na 83.5cm (do tego jeszce hst basenik (raz dwa razy w tyg i biegam czasami )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a6w jak dziala? dobrze jak dla mnie porwnywalnie z abs 2 aczkolwiek wielu preferuje abs 2. Wg mnie a6w jest idealne gdy nie ma sie np drazka i czasu na dlugotrwale trneingi brzucha

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie w miejscu

Następny temat

Pytanie do "innego" treningu!!!!!!!!!!!

WHEY premium