SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mięśnie brzucha! POMOCY!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Cześć potrzebuje waszej pomocy. Otóż chciałbym sobie wyrobić mieśnie brzucha, naarazie mam lekką warstwe tłuszczu i chcialbym przy cwiczeniach szybko schudnąć. Chciałbym zebyście powiedzili mi jakie cwiczenia mam wykonywac po ile serii i jak sie odzywiać.
PS. Prosze mowic w normalnym jezyku bo jestem poczatkujacym i nie wiem co oznaczaja wasze znaki i skróty.
Z góry dziekuje.
/Deycon
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
czytaj - czy to w normalnym jezyku?

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-09-07 14:04:43

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
tak, ale pomóżcie mi bo to dla mnie naprawde ważne!
Musze sie podobac fajnym dziewczynom :DDD!

Zmieniony przez - Deycon w dniu 2006-09-07 14:18:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jak by bylo dla ciebie naprawde wazne to bys nie pisal glupich postow tylko chlonal wiedze z danego zagadnienia, zamiast czekal biernie na pomoc ktora raczej na tym forum nie nadzejdzie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 193
nie chce zakladac nowego tematu zeby nie zasmiecac forum wiec napisze tu
mam pewien problem
jak napreze miesnie brzucha z calej sily to miesnie nie sa rowno ustawione tylko np. lewy jest troche nizej od prawego
nie wiem co mam zrobic
moze potem bo teraz nie moge z powowu kontuzji kolana, 6 weidera bo teraz robie tylko brzuszki (spiecia) zwykle i ze skretami (robie je powoli i w miare dokladnie)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Niczym sie nie przejmuj, mięsnie proste brzucha rzadko są symetryczne i wcale nie musza byc zeby wyglądały estetycznie. Porównaj brzuchy różnych kulturystów i popatrz jak się różnią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 193
aha
dzieki za odpowiedz
wczesniej mi sie tez wydawalo ze widzialem kulturystow z niesymetrycznymi brzuchami ale chyba pomyslalem ze to niemozliwe
jutro przed derbami Merseyside sobie popatrze na fotki
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
"Musze sie podobac fajnym dziewczynom"


zabraklo mi slow poprostu, powiedzialbym cos wiecej, ale banana nie chce

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1473
no dobra :) jakbys chcial sie podobac niefajnym to bym Ci nie pomogl ale ze fajnym to poradze takie cos...aerobiczna szostka weidera w skrocie A6W albo plan treningowy Arnolda,ewentualnie ABSII ale niektorzy sadza ze to na mase bardziej niz rzezbe i moze maja racje co widze po sobie:) SZUKAJ TEGO !!

Twoje mięśnie nigdy nie mogą byc za duże...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 193
"Musze sie podobac fajnym dziewczynom"
nie tylko bo rowniez chce byc zadowolony ze swojego ciala i silniejszy, nie jestem taki prozny jak ci sie wydaje
-->YOSHIU
dzieki, wlasnie to niedlugo bede chyba musial robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3010
Ja tam od 3 miechow jade 9minutowego absa + pare wlasnych cwiczen, znajdziesz go na youtube, i miesnie sie robia, tylko wiadomo "pod tluszczem" i jeszcze slabo to wyglada z odleglosc, ale z bliska juz naprawde da sie cos zobaczyc :d

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisły brzuch

Następny temat

Włókna białe i czerwone ...

WHEY premium