SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST HP XP; kark Zawodny na masie%-) pozdro MDRAGON%-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 8489 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 129311
Mam nadzieje ze nie zjadles tego deseru "duett" ?
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Pasza nie wygląda źle,
ale czy smakuje dobrze... muszę obczaić któregoś pięknego dnia, kiedy będzie mi się nudziło...

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825


Dzien Kolendy

Wiec tak na poczatek rozgrzewka.
Caly czas pieklo po hp
I podciaganie serokim nachwytem a raczej powolne opuszczanie
5x
5x
6x
6x
slabo i caly czas czulem klatke po wczorajszym
wioslo sztangielka
10x22kg
10x27kg
9x32kg
3x42kg tutaj moj blad pomylilem talerze zamiast 2x po 2.5kg to zalozylem 2x5kg

wioslo sztanga
6x48kg i brat wlecial na silke ze ksiadz przyszedl wlasnie no wiec szybko do domu
po kolendzie wrocilem i jade
8x53kg
8x58kg
slabiutko
Nasteponie moje ulubione cwiczenie lecz sila w nim spadla o wiele kg
12x68kg z zapasem
8x78kg j/w
6x88kg lapy mi puszczaly;/
1x102kg nie dalem rady wiecej tragedia w*****

sztrugsy za dupa, problemy mialem zeby ta sztange z dupy strony podniesc ale poszlo tak
20x48
12x58
14x58
12x58

Moglo byc lepiej ale ta kolenda wybila mnie z rytmu

jutro wolne, w czwartek bary nogi u kumpla na silce.

A na 24 dzis do roboty


Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2007-01-16 20:47:18

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43326
6x48kg i brat wlecial na silke ze ksiadz przyszedl wlasnie no wiec szybko do domu
po kolendzie wrocilem i jade


Ja bym tak nie mogl, albo bym zaplanowal krotszy trening albo przesunal na "pokolendzie"
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Ale dlugo ksiadz nie byl

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29005
a ja bym olał kolende
proste










i co sie może wydać niektórym śmieszne wcale nie żartuje

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
zawodny ja na klacie mam zakwasy od piatkowego treningu do tej pory jeszcze


trzeba bylo olac ksiedza i dalej cwiczyc xD fajna pasza ja bym tego chyba nie wepchnol w siebie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mm90 to samo bym zrobił
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39451
Kolenda mnie rozwalila, niezle.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o taim cyklu

Następny temat

Carbo vs Izoplus

electro
Polecane artykuły