SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST HP XP; kark Zawodny na masie%-) pozdro MDRAGON%-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
nie wiem czy wiesz chaczyk ze w orzechach sa tez wegle:> na 100g wloskich jest 16g wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
I tluszcz

Ok lete na trneing, dzis plery, spalem 14h wiec jestem wyspany a po trneingu do roboty

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
nie dawaj teraz tez fotki jak nie bedzie widac roznicy to beidze trzeba cos zmienic w twoim treningu ewentualnie diecie bo efekty juz na pewno powinny byc patrzac na pierwsze fotki od czego zaczynales najlepiej w polowie cyklu zrob takie mini podumowanie pare fotek + wymiary jakie masz i wage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
jw

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ok
jutro, uzupelnie tez wpisy. Teraz pierwszy raz od 2 dni na neta mam czas wejsc, a zaraz znow silk ai 10-12h do roboty


Ok dzis rano zaczalem urlop

Od razu trneing bic tric ladnie poszedl ale zostawilem u kumpla kartke z wpisami z trneingu:/ na nastepnym zrobie moze jakies fotki jak nie zapomne

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2007-02-09 23:04:01

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
co ty zapisujesz trening ?? ja zawsze pamietam co robilem ile seri powtorzen a nawet ciezary


tylko sproboj zapomniec o fotach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
panie zawodny prosze nie leciec w h...

co z tymi wpisami??

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
zawodny pewnie ******li siłke i chodzi głodny
a pewnie xpandy przepił

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Zapisuje zapamietac to nie ma szans.

Dzis klata wlasnie jaja gotuje na sniadanie jeszcze 1 egzamin mnie dzis czeka a pozniej 5 kolejnych w weekend:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak marek c.

dorzuc mięsa chudego.

dorzuc aeroby.

bo co to znaczy ze robisz mase- budujesz tłuszcz czy miesnie ?

miesnie nie spadną Ci od aerobów.

10-20 minut po sesji treningowej.
i stopniowo zwiekszaj.

bo wg mnie robic mase (tak jak Ty to nazywasz)przy takim bf nie ma sensu- organizm bedzie odkładał wiecej tłuszczu niz budował miesni.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-02-12 11:21:52

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o taim cyklu

Następny temat

Carbo vs Izoplus

WHEY premium