SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST HP XP; kark Zawodny na masie%-) pozdro MDRAGON%-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
spoooro fatu
wyglada jakby prawie nic nie cwiczyl ;(

ale to widocznie wina diety

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Bialko bede mial jeszcze z WPC

posilki identyczne poniewaz szybko to sie zje, ja pracuje w nocy po 10h wiec zeby zjesc co 3h cos to musze latwe proste i szybkie posilki bo nie mam czasu na przerwy.

Pitt to powodzenia
1

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
to jest dieta pod robote gdy sie nie ma przerw zeby szamac ryz 15min x3-4


owsiana + oliwa + twarog + slodzik wszystko wymieszane i sie w 1-2min zjada/wypija no w sumie to hardcore ja tak jade pare miechow i jest dobrze xD

powodzenia zawodny widze , ze nie liczyles ani nie poprawiales nic haha leniu

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Hmm, nie jest tak źle na tych zdjęciach, całkiem niezła jest... powaga .
Powodzenia. Dieta hardcore, ciekawe ile na niej pociągniesz.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
słabo jest, ale po cyklu musi byc lepiej
powodzenia

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Zawodny- nie wiem czemu, ale Twoja osoba mi sie zawsze ze spamem kojazy. Noi generalnie tez jem Xpanda, wiec bede do Ciebie zagladac, zeby zobaczyc efekty- SOGa daje na zachete, sam wiesz ze jest nad czym pracowac i przez to jest motywacja, zeby w pelni wykorzystac towar (tak jak u mnie ) Zycze jak najwiekszych przyrostow.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Dzieki nie moge sie doczekac poneidzialku

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Wracasz na siłownię (no dobra, ćwiczysz miesiąc) i dowalasz taki cykl?
Bezsens imo.

Dieta jest naprawdę hardcorowa i wątpię, abyś po przerwie (w sumie, jadłeś w ogóle kiedyś wg jakiejś rozpiski? ) długo na niej wytrzymał, bez odstępstw. To dieta dla kogoś, kto zna już swój organizm i wie, że da radę na czymś takim, albo mu to smakuje po prostu, bo są i tacy.
Ze zwykłego żarcia przerzucić się na coś takiego nie będzie łatwo, oczywiście nie twierdzę, że to niemożliwe.

Mimo to, powodzenia!
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Nie za duży bilans kcal nawet jak na masę? Ja bym zaczynał jednak z trochę mniejszego pułapu kalorii i najwyżej dodawał stopniowo jakby masa nie szła. jak miałeś dużą przerwę w treningach to i tak wyniki bedą na początku ładne a szkoda by było się jeszcze bardziej zatłuścić przez nadmiar żarcia. Dieta faktycznie hardkor, ja bym nie przełknął tyle razy dziennie płatków z twarogiem. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
malo kcal jest
~3000 ;)

fajna dieta =D tylko fakt w sumie niesmaczna widac , ze moja

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o taim cyklu

Następny temat

Carbo vs Izoplus

WHEY premium