SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST HP XP; kark Zawodny na masie%-) pozdro MDRAGON%-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Moglbys napisac jak te Twoje suplementy? Jak sie po nich czujesz, jak na Ciebie dzialaja, czy czujesz tego poooowera w sobie po HP??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Po Hp czuje ogolna zmułe, ale jak wchodze na tnreing to jest moc jesli oczywiscie nie jestem glodny ani najedzony czyli ostatni raz jadlem godzine przed tnirnegiem. Jesli jestem wyspany i wypoczety to naprawde ladnie trnieng idzie, sila poszla w gore tez ladnie

Ale Hp ma ogromne minusy
po pierwsze smak
po drugie rozpuszczalnosc a w zasadzie jej brak, trzeba rozduszac kawalki hp o scianki szklanki lyzeczka a pozniej lyzeczka z brzegow skrobac zeby wszystko polknac
po trzecie promi ultimo swedzenie mrowienie czy kto tam co lubi

A jak zapodaje hp od rana na czco to az mi sie jesc nic nie chce:/


Xp tutaj dzialania przed trneingowego nie znam ale ogolnei nie dostrzegam w tym suplemencie zadnych minusow
smak zaje.bisty
rozpuszczalnosc idealna
nie ma zadnych problemow jak wezme na czczo to pozneij wszystko dobrze nic nie mrowi jest ok

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ekhmmmmm.....

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
aero dieta dieta aero , lekki spalacz dopracowac diette , aero , mocniejszy spalacz ,dieta dieta aero , HIIT spalacz na efce DIETA !!! i redukuj się ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ta bede, to juz postanowilem, ale wole mocne spalacze efki juz troszke w zyciu bralem

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
co na ta redukcje dokladnie planujesz?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
gadalismy na gygy

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
żarcie + dłuuuuugie aero

a nie spalacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
dluuugie 30-40min

Postaram sie dluzej jak czas pozwoli a bedzie cieplej to na dworze biegac mozna

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wczorajszy trneing bary i nogi poszly nawet calkiem, zmniejszylem ciezary i przysiady robilem bardziej technicznie powyzej 10 powtorzen

Dzisiaj bic tric na swojej silowni

POgoda za oknem jaka jest kazdy widzi, wiec zalozylem dresik i jazda
Na silce patrze -2 no dobra sople lodu jeszcze z sufitu nei zwisaja to mozna cwiczyc. Rozgrzewam sie biore sztange skrecam i robei 1 serie czujac jak mi mroz przez paluchy przechodzi az trace w nich czucie po odstawieniu sztangi momentale cieplo przechodzi przez paluchy, fajnie w***** i tak caly trneing dzis

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o taim cyklu

Następny temat

Carbo vs Izoplus

WHEY premium