SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hp + Xp poraz kolejny...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
Witam !

Mam zamiar zacząć cykl Horse power'a z Xpand'a cykl ma być 4 tyg
I teraz mam dylemat z dawkowaniem.. Wiem wiem takich tematów było juz bardzo dużo czytałem je ale nigdzie nie ma takiej konkretnej odpowiedzi. Ja chciałbym brać to tak;

DT:
na czczo Porcja Xpanda
przed Trenigiem około 30 min porcja hP
po treningu około 40 min Porcja Xpanda

DNT:
Na czczo porcja Xpanda
w czasie treningu Porcja Hp

Mogło by tak być? pewna osoba poweidziała ze taka ilośc kreatyny w dt. sie nie wchłonie i pojdzie wszystko do kibla czy jest to prawda? Prosze o szybka odpowiedz

z góry dzieki
pozdrawiam
Marcin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Bez porcji X-pand z rana w dzień treningowy-reszta może być.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5490
bo w DNT wystarczy 5g kreatyny, szkoda produktu i kasy żeby brać w dnt dwie porcje stacku, w DT też zamknąłbym się na jednej porcji XP rano i jednej HP przed trenem

Zmieniony przez - Mihupaw w dniu 2009-12-23 15:41:14

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Jeżeli weźmiesz tak jak planujesz 15g kreatyny w DT i 10g w DNT - nie umrzesz. Ale wystarczy 10g w DT i 5g w DNT. A jak się kasa przelewa, to po prostu kup coś droższego i po problemie

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
DT: 30-40min przed treningiem hp, po treningu xp
DNT: rano hp, popoludniu xp
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
dubelek

Zmieniony przez - Yakumo w dniu 2009-12-23 17:21:23

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
no dobra wielkie dzieki za odpowiedz ;D
takiej odpowiedzi mi trzeba było ;x
pozdro 600
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs olimp! kiedy dostane moja nagrode

Następny temat

Cykl masa

Wiecej