Prosiłbym o rady dotyczące suplementów, ćwiczę nietypowo - trzy razy w tyg 18:30 - 19:30 siłownia (większe obciążenia 8-10 powtórzeń), nastepnie stretching ćwiczenia kondycyjne wytrzymalosciowe (karate shotokan) do godz. 21:30.
Waga 80kg, wzrost 186cm, dieta ponad 3000kcal - szybka przemiana materii.
1. Jakie odżywki, w jakich dawkach i o jakich porach są wskazane aby nie naruszyc włukien poprzez długi i męczący trening, a jednoczesnie nie dopuścić do przetrenowania (mało prawdopodobne gdyż organizm jest przyzwyczajony do tego typu wysiłku - ok. 10lat treningu, lecz od 1,5roku siłownia poprzedza właściwy trening)?
2. Posiadam Monohydrat, BCAA, Magnez+B6 oraz ZMA i kompleks witaminowy, czy jest to wystarczająca i co najważniejsze właściwa kombinacja?
Treningi traktuje bardzo poważnie, rok czasu pozostał na przygotowania do większej imprezy (ME SKIF) dlatego prosiłbym o rzetelne opinie, z góry dzękuję.
Zmieniony przez - endrió w dniu 2007-01-14 12:21:00
Waga 80kg, wzrost 186cm, dieta ponad 3000kcal - szybka przemiana materii.
1. Jakie odżywki, w jakich dawkach i o jakich porach są wskazane aby nie naruszyc włukien poprzez długi i męczący trening, a jednoczesnie nie dopuścić do przetrenowania (mało prawdopodobne gdyż organizm jest przyzwyczajony do tego typu wysiłku - ok. 10lat treningu, lecz od 1,5roku siłownia poprzedza właściwy trening)?
2. Posiadam Monohydrat, BCAA, Magnez+B6 oraz ZMA i kompleks witaminowy, czy jest to wystarczająca i co najważniejsze właściwa kombinacja?
Treningi traktuje bardzo poważnie, rok czasu pozostał na przygotowania do większej imprezy (ME SKIF) dlatego prosiłbym o rzetelne opinie, z góry dzękuję.
Zmieniony przez - endrió w dniu 2007-01-14 12:21:00
Krzysztof Piekarz

)))